Reklama
Reklama

​Taką dietę stosuje Katarzyna Cichopek. Nie ogranicza liczby posiłków, a mimo to wygląda doskonale

Katarzyna Cichopek znana jest nie tylko ze swojej serialowej roli, ale także z nienagannej sylwetki, którą utrzymuje od lat. Ostatnio zdradziła, co robi, by świetnie wyglądać mimo upływającego czasu — jej sposób może zaskoczyć wiele osób. Sprawdź, jaką dietę od lat stosuje Katarzyna Cichopek.

Nie liczy kalorii, a świetnie wygląda. Z jakiej diety korzysta Katarzyna Cichopek?

Katarzyna Cichopek jest już po czterdziestce, jednak nadal wiele osób zazdrości jej sylwetki. Ostatnio gwiazda zdradziła, co znajduje się w jej jadłospisie i jest kluczem do sukcesu. Znana z roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak Miłość" aktorka wyznaje zasadę jeść 5 posiłków dziennie i pić dużo wody. Ponadto gwiazda postawiła na dietę śródziemnomorską, która jest lekka i zbilansowana. U jej podstaw leży spożywanie pełnoziarnistych produktów zbożowych oraz zdrowych tłuszczów (przede wszystkim oliwy z oliwek). Źródłem białka w diecie śródziemnomorskiej są ryby i owoce morza, rzadziej drób, jajka, jogurty czy sery. Jak sama podkreśliła, Katarzyna Cichopek nie liczy kalorii, ani nie katuje się dietą. Postawiła jednak na jej uzupełnienie.

Sprawdź również: Zrób to przed schowaniem rosołu do lodówki. Będzie świeży o wiele dłużej

Nie tylko dieta. Katarzyna Cichopek nie zapomina o równie ważnej aktywności

Najlepszym uzupełnieniem diety jest oczywiście aktywność fizyczna. Katarzyna Cichopek od dziecka uwielbiała ruch, co przełożyło się na wybór szkoły sportowej o profilu gimnastyki artystycznej. Niespełna 20 lat temu wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami". Od tego czasu, oprócz okresów związanych z macierzyństwem, cały czas regularnie trenuje, by pozostać w formie. Właśnie połączenie diety z aktywnością fizyczną daje tak spektakularne i długotrwałe rezultaty. Warto jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny i przed wyborem jadłospisu oraz programu ćwiczeń warto skonsultować się ze specjalistą, który dobierze go do indywidualnych wymagań i predyspozycji.

Zobacz też:

Kiedyś sądzono, że wywołuje koszmary. To prawdziwa bomba witaminowa, lecz sezon trwa krótko

Nadchodzą upały. Włącz te owoce i warzywa do diety, by nawodnić organizm

​Takie leczo robi Robert Makłowicz. Wspomina też najczęstszy błąd

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dieta | zdrowe żywienie