Reklama
Reklama

Nowa figura Joanny Kurowskiej zachwyca. By schudnąć, wykluczyła z diety 4 produkty

Odchudzanie to proces, na który wpływa wiele czynników, jednak wraz z postanowieniami noworocznymi oraz zbliżającą się wiosną, energia do zrzucenia zbędnych kilogramów jest większa. Dlatego również szukamy sposobów, które sprawdziły się innym. Dowiedz się, jakie 4 składniki wykluczyła z diety Joanna Kurowska, by skutecznie schudnąć.

Joanna Kurowska, a właściwie Katarzyna Barbara Kurowska, jest polską aktorką, a także artystką kabaretową oraz piosenkarką. Wystąpiła w wielu polskich filmach oraz serialach m.in. Dzień Świra, Dług czy Świat Według Kiepskich.

Joanna Kurowska schudła 8 kg. Wykluczyła z diety tylko 4 składniki

Wcale nie tak dawno aktorka rozpoczęła współpracę z dietetyczką, co zaowocowało zrzuceniem do tej pory aż 8 kilogramów. Joanna Kurowska w świetnej formie pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki telewizji Polsat, jednak nie zamierza poprzestać na dotychczasowych efektach. Jak sama mówi, nie katuje się dietą czy ćwiczeniami, a z jej jadłospisu zniknęły jedynie... cztery składniki.

Sprawdź również: Dodaj trochę do kawy i pij regularnie. Boczki znikną raz na zawsze

Co znalazło się w grupie produktów, których unika aktorka? Przede wszystkim zupełnie zrezygnowała z makaronu, mąki, pieczywa oraz ryżu. Ich miejsce w diecie zajęły warzywa, a także chude mięso oraz ryby. Dodała także, że waży się co dwa tygodnie, a zauważalne rezultaty znacznie wpływają na jej motywację do dalszej pracy nad swoją sylwetką.

Joanna Kurowska zwróciła także uwagę na niebagatelną rolę, jaką w całym procesie odgrywa jej dietetyczka oraz suplementy, które dodała do jej diety. Jak sama twierdzi, to właśnie regularne spotkania z panią doktor sprawiają, że aktora nie odpuszcza, bo czuje, że ktoś trzyma ją w ryzach.

Zobacz też:

Ta zupa może zastąpić cały obiad. Jest smaczna i sycąca

​W PRL-u jedli je wszyscy. Odświeżony przepis jest jeszcze smaczniejszy

Rogaliki z 3 składników. Proste, szybkie i smakują całej rodzinie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zdrowe żywienie | dieta