Reklama
Reklama

​Krzysztof Ibisz od lat nie je tego produktu. To sekret jego świetnego wyglądu

Życie i karierę Krzysztofa Ibisza można określić mianem zakrzywiania rzeczywistości. Z jednej strony pracuje w szeroko pojętych mediach "od zawsze", a z drugiej jest "wiecznie młody". Dziennikarz i prezenter zdradził wreszcie, co sprawia, że tak dobrze wygląda. Sprawdź, czego unikać w jadłospisie, żeby wyglądać młodo, jak Krzysztof Ibisz.

Wiele osób może określić wygląd Krzysztofa Ibisza słowami głównej postaci serialu "Świat według Kiepskich", czyli "to są rzeczy, o których się fizjologom nie śniło". Teraz jednak okazuje się, że sekret wiecznej młodości leży w... diecie.

Zmiana diety to podstawa

Krzysztof Ibisz w lutym skończył 58 lat. Jednak nie wygląda jak "statystyczny" mężczyzna zbliżający się do sześćdziesiątki. Od wielu lat jest do niego przypięta łatka "wiecznie młodego", a w dodatku słowa te mają potwierdzenie w rzeczywistości. Porównując zdjęcia prezentera na przestrzeni ostatnich ponad 20 lat, naprawdę trudno dostrzec wielkie różnice. Krzysztof Ibisz cały czas wygląda tak, jakby dopiero skończył trzydziestkę! Teraz dziennikarz przyznał, co zmienił ostatnio w swoim życiu oraz jadłospisie, co tak bardzo wpływa na jego wygląd.

Od dwóch lat Krzysztof Ibisz jest w związku małżeńskim ze swoją trzecią żoną, Joanną Kudzbalską. To właśnie młodsza o 27 lat partnerka tak mocno wpłynęła na jego wybory żywnościowe. Modelka uwielbia zdrowy styl życia i medycynę estetyczną. W jednym z wywiadów Ibisz stwierdził:

To właśnie tę zmianę uważa za kluczową w kontekście swojego zdrowia, samopoczucia i wyglądu. Jak sam twierdzi, decyzja ta była niemałą rewolucją, a niejedzenie mięsa w początkowym okresie było dla niego po prostu trudne. Jednak w ostatecznym rozrachunku, jak sam przyznaje, czuje się dużo lepiej.

Sprawdź również: Mało kto wie, że są jadalne, a to jedne z najzdrowszych owoców. Rosną w Polsce

Krzysztof Ibisz poszedł o krok dalej i gruntownie zmienił swoje nawyki

Wyeliminowanie mięsa z diety to nie jedyna zmiana, jaką w życiu Krzysztofa Ibisza wprowadziła Joanna Kudzbalska. Prezenter zmienił także swoje nawyki. W jednym z wywiadów jego żona nakreśliła ich przykładowy schemat posiłków w ciągu dnia:

Na “wiecznie młody" wygląd prezentera na pewno ma wpływ także zrezygnowanie z używek (alkohol oraz kofeina), a także wyeliminowanie z diety produktów wysokowęglowodanowych. Chodzi tu przede wszystkim o białe pieczywo, biały ryż, biały cukier, biały makaron, wszelkie słodycze i dania słodzone czy też słodzone napoje gazowane oraz nektary. Nie ma wątpliwości, że taka dieta niezwykle służy Krzysztofowi Ibiszowi.

Zobacz też:

Moja babcia wie, jak zagęścić dżem. Nie chodzi o dodatki, lecz o sposób gotowania

Jedziesz w Bieszczady? Koniecznie spróbuj tych lokalnych przysmaków

Zrób zamiast jagodzianek. Przysmak z PRL-u będziesz jeść przez cały rok

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zdrowe żywienie | dieta