Reklama
Reklama

Tak Aneta Kręglicka dba o figurę. Modelka unika jedzenia jednego produktu

Już niedługo Aneta Kręglicka skończy 59 lat, a mimo to wciąż zachwyca figurą. W jaki sposób modelce udaje się nadal zachować tak szczupłą sylwetkę? Dużą rolę odgrywa aktywność fizyczna, ale nie tylko. Wiemy, że Aneta Kręglicka unika jedzenia jednego produktu, który często włączamy do swojej diety.

Aneta Kręglicka jest pierwszą Polską, która zdobyła tytuł Miss Świata w 1989 roku i to właśnie wtedy zyskała popularność. Z czasem odnosiła kolejne sukcesy, natomiast obecnie spełnia się w roli busienesswoman, choć ostatnio mogliśmy podziwiać ją na wybiegu na jubileuszowym pokazie Macieja Zienia. Modelka oczarowała wszystkich szczupłą sylwetką. Jak dba o swoje ciało? Znamy jej sekret.

Zdrowy tryb życia Anety Kręglickiej

Waga Anety Kręglickiej od lat waha się między 52-55 kg, modelka nadal nosi rozmiar 34. Jaki jest jej przepis na tak szczupłą figurę? 

Aneta Kręglicka przyznała, że prowadzi zdrowy tryb życia. Gwiazda dawniej trenowała gimnastykę, natomiast obecnie ćwiczy i biega. Szczególnie lubi treningi na siłowni, na którą uczęszcza co drugi dzień

Modelka powiedziała również, że nie stosuje restrykcyjnej diety, natomiast komponuje lekkie posiłki ze świeżymi warzywami. Wykluczyła ze swojej diety wysoko przetworzoną żywność i węglowodany

Aneta Kręglicka unika też mięsa w swoim jadłospisie. Zamiast niego spożywa raw food, czyli surowe produkty. W jej diecie nie brakuje roślin strączkowych i nabiału. 

Dieta z raw food - czym jest?

Angielskie określenie raw food to w języku polskim surowe jedzenie. Mianem tym określa się w szczególności owoce i warzywa, które nie zostały poddane obróbce termicznej tj. pieczeniu, duszeniu czy smażeniu. Dzięki temu w pełni zachowują wartości odżywcze oraz mikro- i makro elementy. 

Pamiętajmy jednak o tym, że cała dieta nie może składać się samych produktów raw food. Surowe jedzenie, o którym wspominała Aneta Kręglicka, powinno być uzupełnieniem codziennych posiłków. W przeciwnym wypadku może dojść do niedoborów żywieniowych, a także do problemów zdrowotnych, w tym zaburzeń hormonalnych. 

Zobacz też:

​Moja mama dodaje do leczo ten egzotyczny owoc. Nadaje niepowtarzalny smak

Ten sos grzybowy nie ma sobie równych. Wszyscy proszą mnie o dokładkę

​Czosnek i chrzan nie wystarczą. Dla doskonałego smaku ogórków dodaj do kiszenia kilka liści

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dieta | zdrowe odżywianie