Reklama
Reklama

Najlepsze pary robią to regularnie. Stosuj te 4 triki, a partner nawet nie pomyśli o innej

Na początku związku jesteś podekscytowana każdą chwilą spędzaną u boku partnera, ale twoje zaangażowanie spada w miarę upływu czasu? Jeżeli chcesz wiedzieć, jak uchronić się przed rutyną, która prowadzi do stopniowego rozpadu relacji, czytaj dalej. Popularny autor książek o tworzeniu udanych związków w krótkim filmie na TikToku wymienił bowiem 4 aktywności, które pogłębiają intymność w związku. Stosuj te rady, a będziesz szczęśliwa ze swoim chłopakiem!

Gdyby relacje damsko-męskie nie były skomplikowane, w naszym kraju nie byłoby tylu rozwodów. Nie wszystkie problemy są łatwe do rozwiązania, jednak z niektórymi możesz sobie poradzić.

Jeśli na początku rewelacyjnie rozumiałaś się ze swoim ukochanym, a teraz stopniowo tracisz zainteresowanie jego osobą, nie zrywaj. Zanim podejmiecie decyzję o rozstaniu, dajcie sobie jeszcze szansę, wprowadzając w życie 4 rady Michała Szatiło autora książki "Życie we dwoje". W filmie na TikToku wyjaśnia on, jak pogłębić intymność w związku

Organizuj wam wspólne wyjścia

Nie chodzi o to, aby spędzać razem każdą wolną chwilę, bo wtedy szybko się sobą znudzicie. Momenty, gdy jesteście osobno, również są wartościowe, bo pozwalają wam za sobą zatęsknić. Jednak zawsze, gdy wychodzicie razem, macie szansę zbliżyć się do siebie. Dbaj o to, aby nie były to wyłącznie wycieczki do sklepu czy paczkomatu, a spotkania, które pozwalają się wam poznać od innej strony. Zabieraj ukochanego na imprezy rodzinne. Nie odmawiaj również wspólnych wyjść z waszymi znajomymi np. na koncerty. W ten sposób pokazujesz mu, że jest ważną częścią twojego życia i chcesz, byście razem spędzali miło czas.

Sprawdź: 5 sygnałów, że podobasz się mężczyźnie. Widać to gołym okiem

Nie unikaj nowych doświadczeń

Michał Szatiło podkreśla, że wszystko, co robicie razem po raz pierwszy, wzmacnia wasz związek. Gdy czeka was nowe doświadczenie, ekscytujecie się nim. Niezależnie od tego, czy jest to lot balonem, czy też tak, na pozór, banalna rzecz jak wspólne wyjście na premierę książki albo degustację wina, wspólne zaangażowanie "w sprawę" zbliży was do siebie. W ten sposób budujesz z ukochanym niepowtarzalne wspomnienia. 

Może cię zainteresować: 7 oznak, że on nigdy ci się nie oświadczy. Nie warto tracić czasu

Ucz się razem z ukochanym

W szczęśliwych związkach jest przestrzeń na to, by partnerzy rozwijali swoje pasje i realizowali życiowe ambicje. Ekspert podkreśla jednak, że idealnie, jeśli dwie osoby mogą również uczyć się razem nowych rzeczy. Wpadła ci w oko ciekawa książka i wiesz, że twój chłopak również lubi taką literaturę? Koniecznie przeczytajcie ją razem. Możesz również przerobić ze swoją drugą połówką kurs, zapisać się na studia podyplomowe, albo wybrać na interesujące szkolenie. 

Czytaj również: Podstępny nawyk rujnuje związki i rodziny. Prawie każdy ma to na sumieniu

Podróżuj ze swoim chłopakiem

Wydawać by się mogło, że to nic odkrywczego, a jednak wiele osób w związkach unika wyjazdów tylko we dwoje. Wielu Polaków woli samotne wyjazdy albo wycieczki ze znajomymi. To błąd, bo jak podkreśla Michał Szatiło, "pary, które wspólnie podróżują, są szczęśliwsze i bardziej się kochają". A to dlatego, że ta aktywność łączy ze sobą nowe doświadczenia i drużynowe podejście do różnych wyzwań, np. zdobycia szczytu, odnalezienia uroczej plaży czy organizacji planu wyjazdu tak, by zobaczyć, jak najwięcej atrakcji.

Zobacz także: Jeśli masz 10/10, jesteś partnerem idealnym dla każdej kobiety

Zobacz też:

Marina Łuczenko już ubrała choinkę. Imponujące drzewko nie będzie jedynym

Najlepszy zimowy krem do twarzy. Tylko 5 tanich składników, a efekt zwala z nóg

Ten płaszcz to hit zimowych stylizacji. Nosi go księżna Kate

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: związek