Reklama
Reklama

Jeśli masz 10/10, jesteś partnerem idealnym dla każdej kobiety. Sprawdź się w naszym quizie

Nie każdy człowiek ma cechy, które predysponują go do stworzenia idealnego związku opartego na szczęściu i zaufaniu. W niektórych przypadkach drugiej stronie powinna pojawić się czerwona flaga, którą trzeba wziąć pod uwagę. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, jakim typem partnera jesteś. Uda Ci się zdobyć 10 punktów?

Czerwona flaga to określenie problemu lub zagrożenia dla związku. Najczęściej objawia się to brakiem zaufania, nieuczciwością, problemami komunikacyjnymi, brakiem szacunku czy zaniedbywaniem potrzeb partnera. W skrajnych przypadkach wszystkie te czynniki mogą wystąpić równocześnie.

Typy partnerów są różne, jednak pewne cechy są niezbędne

Psychologowie wyróżniają przynajmniej kilkanaście typów partnerów, a nazw tych grup jest jeszcze więcej. Jednak nie zawsze potrzebna jest aż tak dokładna analiza, by wiedzieć, że mężczyzna jest dobrym materiałem na partnera. Ostatnio stworzyliśmy poradnik o 5 sygnałach świadczących o tym, że kobieta podoba się mężczyźnie. Teraz czas na sprawdzenie, jakim typem partnera jesteś. Wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań, by poznać odpowiedź na to pytanie.

Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, przygotowaliśmy także spis 7 oznak, że on nigdy się nie oświadczy. Warto przeanalizować swój związek na tym polu i podjąć decyzje dotyczące ewentualnej przyszłości. Należy również pamiętać, że podstawą każdego udanego związku — tego kilkumiesięcznego czy kilkunastoletniego — jest wzajemny szacunek, zaufanie oraz rozmowa na każdy, nawet najtrudniejszy temat.

Zobacz też:

To najmodniejsza kurtka sezonu. Idealna na chłodne dni

Czółenka Mai Bohosiewicz będą nosić wszyscy. Tak wygodne, że żal zdejmować

Ta maść powinna się znaleźć w każdej kosmetyczce. Usuwa zmarszczki za grosze

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: związek