Reklama
Reklama

Umyj prysznic tym produktem z kuchni za 3 zł. Na kabinie nie zostanie żadna smuga

O tym tanim sposobie na czyszczenie kabiny prysznicowej wiedzą nieliczni, a to wielki błąd, bo pozwala szybko pozbyć się z niej wszelkich zabrudzeń. I to wszystko bez użycia chemii. Wystarczy, że przyniesiesz z kuchni ten produkt za 3 zł, połączysz go z wodą i spryskasz szybę, a efekt będzie niesamowity. Na własne oczy przekonasz się o tym, że nie pozostanie na niej ani jedna smuga.

Umycie mocno zabrudzonej kabiny prysznicowej nie jest łatwe. Popularne preparaty ze sklepu mogą nie dać sobie rady z uciążliwym kamieniem oraz zaciekami na szybie. Nie oznacza to jednak, że musisz wydawać pieniędzy na silną i niezdrową chemię. 

Zamiast tego, spróbuj posprzątać łazienkę za pomocą prostych domowych sposobów. Wykorzystaj tanie produkty z kuchennej szafki, a szyba i brodzik prysznica znów będą lśnić czystością. 

Może cię zainteresować: Banalny trik ze spłuczką pozwala zaoszczędzić fortunę. Rachunki za wodę polecą w dół

Umyj tym kabinę prysznicową, a na szybie nie zostanie żadna smuga

Nie wydawaj fortuny na chemiczne środki czyszczące w sklepie, tylko sięgnij do kuchennej szafki po ocet, który pozwoli ci wyplenić brud z kabiny prysznicowej... Za pomocą tego taniego produktu ze sklepu za 3 zł szybko pozbędziesz się osadu z kamienia, zacieków z mydła i nabłyszczysz zmatowiałą powierzchnię. 

Wlej ocet i wodę do butelki z atomizerem w proporcjach 1:1, dodaj 1 łyżkę płynu do mycia naczyń, wymieszaj i spryskaj wszystkie miejsca, które wymagają umycia. Na koniec szybę do sucha wytrzyj ściereczką z mikrofibry, a brudna kabina będzie lśnić idealną czystością. 

Czytaj również: Sprzedawcy nie chcą, żebyś wiedział o tej "funkcji" pralki. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

Nie tylko ocet. Tym produktem usuniesz brud i kamień z kabiny prysznicowej

Jest jeszcze jeden genialny patent na wyczyszczenie kabiny prysznicowej, o którym powinieneś wiedzieć, ponieważ pozwala ekspresowo pozbyć się mocno zaschniętego brudu i kamienia. Wyciągnij z kuchennej szafki 1 kapsułkę do zmywarki i rozpuść ją w ciepłej wodzie. Gdy to zrobisz, dokładnie umyj brodzik prysznica, a będzie o wiele czystszy. 

Do umycia kabiny prysznicowej możesz również wykorzystać popularną sodę oczyszczoną, rozpuszczając w wodzie 4 łyżki stołowe tego produktu. Taka mieszanka nie tylko pomoże ci pozbyć się zabrudzeń, ale również odetka zapchany odpływ.

Zobacz też:

Polacy zbierają te grzyby na potęgę, choć są trujące. Wkrótce zacznie się na nie sezon

Nie masz czasu na aktywność fizyczną? Dzięki tym ekspresowym ćwiczeniom utrzymasz formę

Woda przestanie zbierać się w lodówce. Wystarczy, że poznasz przyczynę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: domowe sposoby | triki | czyszczenie