Reklama
Reklama

Noś zawsze w portfelu, a nie zabraknie w nim pieniędzy. Trik, który przyciągna fortunę

Każdy marzy o fortunie, jednak nie każdemu jest dane ją zdobyć. Mimo tego staramy się pomóc szczęściu na wszelkie sposoby. Wiele osób wierzy, że wkładając ten przedmiot do portfela, przyciągniesz do siebie pieniądze jak magnes. Sprawdź, co powinnaś tam trzymać, a czego się wystrzegać.

Przesądy są głęboko zakorzenione w naszej kulturze, dlatego dotknęły one też sferę finansów. Z tego powodu można znaleźć informacje o wielu wierzeniach, które mają zesłać na nas bogactwo. Do takich należy m.in. zielony lub czerwony kolor portmonetki, lub szczęśliwe przedmioty. Sprawdź, co powinnaś mieć w swoim portfelu, aby przyciągać pieniądze jak magnes.

Te przedmioty przyciągną pieniądze do portfela

Jednym z najpopularniejszych magnesów na pieniądze jest grosik. Wierzy się, że włożenie 1 grosza po zakupie nowego portfela lub daniu go komuś w prezencie, przyniesie on szczęście i bogactwo.

W podobny sposób traktowane są takie przedmioty jak łuska karpia wigilijnego, liść laurowy czy lawenda. Te amulety ukryte w portfelu miały sprawiać, że zapełni się on gotówką. Ich dodatkową mocą było odpędzanie złej i negatywnej energii.

Natomiast to małe lusterko w portfelu potrafi przynieść prawdziwą fortunę. Odbicie w nim ma podwajać gotówkę, która znajduje się w portmonetce. Trzeba jednak uważać, aby portfel nie zostawał pusty. Wówczas lusterko to podwoi biedę. Magiczna moc lusterka zadziała nie tylko w portfelu, więc jeśli nie masz tam miejsca, to nie masz się czym martwić. Po prostu schowaj je bardzo blisko lub w tej samej kieszonce w torebce.

Czytaj także: Masz tę cyfrę w dacie urodzenia? Nie martw się o pieniądze. Czekają cię wielkie zyski

Wystrzegaj się tych amuletów. Ściągają biedę

Skutecznie do problemów finansowych mogą się przyczyniać za to przedmioty takie jak stare paragony lub stare, nieważne karty płatnicze. Pech ściągają też plastikowe żetony do wózków sklepowych. Wystrzegaj się noszenia zdjęć osób, które mogą ci źle życzyć.

Istotne jest nie tylko to, co w portfelu, ale też to jaki on jest. Gotówka nie będzie się trzymać portmonetek zniszczonych i dziurawych. Z tego powodu staraj się utrzymywać swoje rzeczy w jak najlepszym stanie, a będziesz przyciągać szczęście i pomyślność.

Zobacz też:

Przepowiednia na kwiecień nie napawa optymizmem. Te znaki zodiaku muszą uważać

Mówią, że te znaki zodiaku są najbardziej stałe w uczuciach. Czy twój partner jest wśród nich?

Te znaki zodiaku pomogą ci w trudnej sytuacji. Dają najlepsze rady

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wróżby