Reklama
Reklama

Masz tę cyfrę w dacie urodzenia? Nie martw się o pieniądze. Czekają cię wielkie zyski

Numerologia przekonuje, że cyfry i liczby mają na nas szczególny wpływ. Niektóre z nich oddziałują korzystnie, a inne mogą przeszkadzać czy to w życiu uczuciowym, czy też w karierze. Jedna z cyfr wpływa podobno na sferę finansową, zsyłając swoim podopiecznym bogactwo i rękę do pieniędzy. Sprawdź, czy występuje w twojej dacie urodzenia.

Numerologia zajmuje się badaniem mistycznych i magicznych właściwości liczb. Zdaniem osób, które się tym interesują czy zajmują, numerologia może dać wgląd w osobowość człowieka, jego talenty, wady, zalety, a nawet w jego przyszłość. Niektóre cyfry wpływają negatywnie na przykład na sferę finansową, a inne potrafią oddziaływać na nią pozytywnie. Kluczowe znaczenie ma między innymi data urodzenia danej osoby. Jeśli znajduje się w niej — a zwłaszcza jeśli się w niej powtarza — cyfra 8, wskazuje to na szczęście w finansach. Co warto wiedzieć na ten temat?

Cyfra 8 w dacie urodzenia. Szczęście w finansach gwarantowane

Osoby urodzone pod wibracją cyfry 8 są utalentowane, przebojowe, ambitne i pewne siebie. To ludzie czynu, którzy wiedzą, czego chcą i uparcie dążą do realizacji swoich zamierzeń. Można więc uznać, że są skazane na sukces. Ósemka przypomina znak nieskończoności, jeśli tylko obróci się ją o dziewięćdziesiąt stopni. Osoby pozostające pod tą wibracją są charyzmatyczne i zawsze znajdują ludzi, którzy chętnie pomagają im spełnić marzenia.

Warto jednak wiedzieć, że nie tylko numerologiczne Ósemki cieszą się powodzeniem w sprawach finansowych. Dobrobyt jest też przeznaczeniem osób, które mają tę cyfrę w dacie urodzenia. Im częściej się pojawia, tym silniej wpływa na ich los. 

Czytaj też: Posadź w ogrodzie drzewko dobrobytu. Przyciągnie bogactwo i miłość do twojego domu 

Cyfra 8 w dacie urodzenia. Im więcej, tym lepiej

Już jedna ósemka w dacie urodzenia świadczy o tym, że ewentualny brak pieniędzy nie będzie trwały. Człowiek ten zawsze znajdzie wyjście z sytuacji - otworzy własny biznes, awansuje, zwiąże się z kimś wpływowym, będzie umiejętnie inwestował czy oszczędzał. Może też po prostu pochodzić z bogatej rodziny. W sprawach finansowych człowiek z cyfrą 8 w dacie urodzenia zawsze wyjdzie na prostą.

Ósemka w dacie urodzenia oznacza, że dana osoba dąży do sukcesu, umie oszczędzać, ale i wie, jak zdobywać pieniądze, a także jest ambitna oraz pracowita. Ma też nieskończoną energię do działania. Niekoniecznie jej życie jest pozbawione finansowych zawirowań, jednak potrafi wyjść z tych kłopotów i z nową energią przystąpić do działania.

Podobno najbardziej pechowa cyfra w dacie urodzenia to 4. Szczególnie obawiają się jej Chińczycy. Rezygnują nawet często z zakupu nieruchomości oznaczonych tą cyfrą. 

Zobacz też:

Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wróżby