Reklama
Reklama

Kobiety o tych imionach to urodzone imprezowiczki. Rozkręcą każdą zabawę

Imiona mają niesamowicie duży wpływ na to, jaki ktoś ma charakter. Mogą one warunkować nawet to, czy ktoś jest typem domatora, czy imprezowicza. Przedstawiamy imiona kobiet, które według ekspertów nie odpuszczą sobie żadnej imprezy. Muzyka i taniec płyną im w żyłach.

Osoby o tych samych imionach często wykazują podobne cechy charakteru. Wskazuje to na to, że charakter, upodobania czy nawet podejmowane decyzje mogą być uzależnione od tego, jak się nazywamy. Kobiety o tych pięciu imionach łączy za to miłość do imprez. Weekend bez spotkania z przyjaciółmi w towarzystwie dobrej muzyki jest dla nich stracony.

Ewelina

Ewelina na imprezie czuje się jak ryba w wodzie. Nawet najbardziej znudzone towarzystwo potrafi w chwilę rozkręcić i zachęcić do zabawy. Przy niej nie ma nikogo, kto podpiera ściany czy siedzi w samotności. Zawsze dba o to, aby każdy czuł i bawił się dobrze w jej obecności.

Nie ma imprezy, na której nie zjawiłabym się Ewelina. Kobiety o tym imieniu nie odmówią sobie spotkania z innymi, nawet jeśli następnego dnia muszą wstać wcześnie rano i mają ważne spotkanie. Choć może się to wydawać nieodpowiedzialne, to Ewelina wie, że mimo imprezy da radę i zrobi wszystko, jak należy.

Czytaj także: To imię w przeszłości było hitem, ale teraz rodzice go nie lubią. Podobno jest zbyt babcine

Klaudia

Klaudia to imprezowiczka, która lubi naprawdę zaszaleć. Gdy wejdzie na parkiet, nie ma sobie równych. Jej ruchy taneczne zawsze robią wrażenie i przykuwają uwagę innych. Jeśli na imprezie, na której jesteś, jest też Klaudia, to lepiej pilnuj swojego partnera, bo może się okazać, że zaraz nie będziesz mieć z kim tańczyć.

Kobiety o tym imieniu nie odmawiają sobie alkoholu. Nie tylko mają mocną głowę, ale też potrafią napić się z umiarem. Przy tym wszystkim zachowują klasę i wychodzą ze spotkań jak damy.

Barbara

Kobiety o imieniu Barbara uwielbiają imprezy w najbliższym gronie. Nie dla nich są duże dyskoteki pełne osób, których nie znają. Same często są organizatorkami domowych potańcówek, żeby móc spędzić czas w doborowym towarzystwie.

Taniec i muzyka dla Barbary są idealną odskocznią od codziennego życia. Tak szybko zapomina o dręczących ją problemach. Na imprezie może naładować się nową, pozytywną energią, która napędza ją do działania na następne tygodnie.

Sandra

Sandra nie znosi nudzić się. Najlepiej czuje się w dużych i głośnych klubach. Tam może poznać dużo nowych osób, które choć na chwilę wprowadzą coś ciekawego do jej życia. Po chwili jednak nawet klub może jej się znudzić.

Z tego powodu w trakcie jednej nocy Sandra potrafi zjawić się w kilku miejscach. Każde z nich to dla niej okazja do przeżycia nowej przygody.

Ola

Tam, gdzie jest Ola, tam jest impreza. Przy tej dziewczynie nawet spokojne spotkanie przy grach planszowych może zamienić się w głośną potańcówkę. Jest urodzonym wodzirejem, przy którym każdy dobrze się bawi.

Ola zawsze dba o dobrą muzykę, która wpisze się w gusta większości gości. Z tego powodu rola DJ-a imprezy zawsze oddawana jest w jej ręce. Wie co puścić na głośnikach, żeby stworzyć dobre wspomnienia.

Zobacz też:

Tłuste włosy przestaną być problemem. W ten sposób odświeżysz je bez mycia i suchego szamponu

Ten kolor włosów wybrała Julia Roberts. Będzie hitem lata dla pań 50+

Kupisz go w każdej aptece za 5 zł. Niewiarygodne, jak szybko rosną po nim włosy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciąża