Reklama
Reklama

​Samsung przeleje ci 800 zł na konto. Musisz zrobić tylko jedną rzecz

Urządzenia koreańskiego producenta od lat cieszą się sporą popularnością w Polsce. Uwielbiamy nie tylko ich telefony czy słuchawki, ale także smartwatche. To właśnie za zakup tego ostatniego sprzętu możemy dostać spory cashback. Sprawdź, co zrobić, żeby Samsung przelał ci na konto aż 800 złotych.

Żeby zostać uczestnikiem promocji Samsunga, wystarczy spełnić tylko i wyłącznie jeden wymóg. Oczywiście nie licząc złożenia wniosku oraz przestrzegania terminów. W taki sposób otrzymasz cashback w wysokości 800 zł.

Jak dostać przelew w wysokości 800 złotych od Samsunga?

Warunkiem otrzymania zwrotu w wysokości 800 złotych jest zakup smartwatcha Samsung Galaxy Watch5 Pro między 9 a 29 października 2023 roku. Oczywiście sprzęt musi być kupiony bezpośrednio w oficjalnym sklepie producenta bądź u jednego z partnerów handlowych. Następnie na stronie Samsunga należy wypełnić formularz i go wysłać. Na tę część nabywcy Watch5 Pro mają czas do 5 listopada 2023 roku.

Sprawdź również: Wsyp odrobinę do zniczy, a będą się paliły przez wiele godzin. Sporo zaoszczędzisz

Do formularza należy dołączyć zdjęcie:

  • dowodu zakupu,
  • pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym,
  • wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym,

a także wskazać partnera handlowego, u którego zakupiono produkt i potwierdzić zapoznanie się z warunkami promocji. Na przelew trzeba czekać do 14 dni kalendarzowych od momentu poprawnego zweryfikowania wniosku.

Samsung Galaxy Watch5 Pro. Co musisz o nich wiedzieć?

Premiera modelu Watch5 Pro miała miejsce w sierpniu 2022 roku. Ten smartwatch posiada pojemną baterię, tytanową obudowę oraz zaawansowane funkcje fitness i monitoringu zdrowia. Sprawdzi się zarówno osobom aktywnym fizycznie, jak i tym, którzy szukają stylowego dodatku w nowoczesnym wydaniu. Dodatkowo Watch5 Pro obsługuje eSIM oraz NFC, co pozwala na dokonywanie nim płatności w sklepie, tak, jak smartfonem. Przy promocji z cashbackiem cena tego modelu obniża się o... ponad 38 proc.

Zobacz też:

Wyliczyli, ile ubrań potrzebujemy na cały rok. Większość z nas ma ich o wiele za dużo

Planujesz czyszczenie lamp? Sprawdź, jak prawidłowo umyć klosze i ich nie uszkodzić

Wystarczy odrobina, by białe obrusy lśniły czystością. Wydasz tylko 1,50 zł, a wszyscy będą myśleli, że są nowe

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zakupy