Reklama
Reklama

Już nie Turcja. W tym roku najtańsze wakacje all inclusive spędzisz tutaj

Wakacje all inclusive posiadają wielu sympatyków, którzy co roku decydują się na błogi urlop pełen słońca i odpoczynku. Teraz jest najlepszy czas na to, żeby zakupić taki wyjazd w ofercie last minute. Od lat wśród polskich turystów wybór najczęściej pada na Turcję. Okazuje się, że w tym roku najtańsze wakacje all inclusive można dorwać w innym kraju. 

Wakacje na rajskich plażach są marzeniem wielu osób, które z niecierpliwością wyczekują upragnionego urlopu. Teraz jest dobry moment, aby zarezerwować w korzystnych cenach wyjazd w typie all inclusive. Wybrane kraje od lat uchodzą za najkorzystniejsze cenowo i to właśnie do nich najczęściej wybierają się na wakacje polscy turyści.  

Gdzie najtaniej wyjechać na wakacje all inclusive?  

W zestawieniu krajów polecanych na wakacje pod względem atrakcji, jak i cen od wielu lat na wysokiej pozycji utrzymuje się Turcja. Nie jest ona jednak najtańszą destynacją. Tygodniowy urlop może tam średnio kosztować więcej niż 4500 zł. W TOP 3 tanich krajów na wakacje znajduje się również lubiany przez Polaków Egipt. Średnia cena tygodniowego urlopu oscyluje na poziomie 3700 zł.  

Według niektórych zestawień opłacalnym kierunkiem na wakacje all inclusive okazuje się być Bułgaria, gdzie tygodniowy urlop można zarezerwować za cenę niższą niż 3700 zł. Oczywiście wszelkie ceny mogą różnić się ze względu na różne oferty biur podróży. Atrakcyjne cenowo wakacje można zarezerwować również w innych krajach, takich jak chociażby Albania, która coraz chętniej wybierana jest na cel podróży.

Zobacz również: Szukasz pomysłu na wiosenny urlop? Tam słońce świeci przez 350 dni w roku, a w marcu loty są najtańsze

Bułgarski raj zaprasza turystów na wakacje  

Bułgaria od wielu lat cieszy się popularnością jako cel na wakacyjny wyjazd Polaków w typie all inclusive. Z każdym rokiem coraz więcej osób wybiera właśnie ten kraj na swoje rajskie wakacje. Przede wszystkim zachęca cenami, krótkim lotem, znakomitą pogodą oraz pięknymi plażami.  

Wakacje all inclusive w Bułgarii można dorwać w naprawdę przystępnej kwocie, dlatego też na urlop w tej destynacji decydują się osoby o różnych budżetach. Co więcej, wybór ofert jest naprawdę spory. Bułgaria posiada szeroki zakres usług all inclusive w licznych hotelach i kurortach. Do dyspozycji turystów pozostaje również wiele atrakcji, a także smaczne jedzenie oraz napoje. To z pewnością przyciąga turystów poszukujących komfortowego wypoczynku.  

Co więcej, Bułgaria oferuje turystom wiele pięknych kurortów nadmorskich, takich jak Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski. Kraj ten zachwyca również przyrodą i krajobrazami. To nie tylko piękne piaszczyste plaże i falujące morze. To również malownicze widoki na lasy i góry. Miłośnicy aktywnego wypoczynku także znajdą coś dla siebie w tym kraju.  

Bułgaria jako bałkański kraj posiada bogatą historię i kulturę. W przerwie od wypoczynku na leżaku można wybrać się na wycieczkę i zaznać odrobiny bułgarskiego dziedzictwa. Zwiedzać można różnego rodzaju muzea i zabytki. Również bułgarskie miasteczka mają swój niepowtarzalny klimat. Bułgaria więc za przystępną cenę oferuje wypoczynek all inclusive, ale także szereg innych atrakcji, których można doświadczyć, będąc w tym kraju.  

Przeczytaj także: Najrzadziej odwiedzany kraj na świecie. Zachwyca rajskimi plażami, a mimo to turyści go omijają

Zobacz też:

Chorwacka plaża skażona azbestem. Lepiej nie wybieraj się tam na majówkę

Jesteś fanem Harry’ego Pottera? Teraz możesz zanocować w prawdziwym Hogwarcie

Z Krakowa dolecisz za mniej niż 100 zł. Na miejscu zabawa lepsza niż w Disneylandzie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wakacje | urlop