Reklama
Reklama

Znaki zodiaku najgorszych synowych. Teściowe nie mają z nimi łatwego życia

Relacja teściowej z synową nie zawsze jest idealna, a wina za częste nieporozumienia może leżeć po obu stronach. Astrologowie uważają jednak, że niektóre kobiety częściej od innych po ślubie dają popalić swojej teściowej. Są kłótliwe i mają silny charakter, który utrudnia im pójście na kompromis z matką partnera. Oto 3 znaki zodiaku najgorszych synowych.

Życie teściowej z synową pod jednym dachem może okazać się sporym wyzwaniem. Nie zawsze łatwo będzie pójść na kompromis, zwłaszcza jeżeli obie panie mają dominujący charakter. 

Niektóre matki chciałyby mieszkać ze swoim synem przez całe życie. Astrologowie radzą jednak, aby wypuścić dorosłe dziecko z rodzinnego gniazda. Szczególnie, gdy jego świeżo poślubiona małżonka ma jeden z trzech znaków zodiaku najgorszych synowych.

Znaki zodiaku najgorszych synowych. Mają wyjątkowo trudny charakter

Znajomość słonecznego znaku zodiaku członków rodziny i znajomych pozwala lepiej poznać ich charakter i upodobania. Dzięki niemu możemy również przewidzieć sposób zachowania tych ludzi w trudnych sytuacjach. 

W gronie gwiezdnej dwunastki są mniej i bardziej temperamentne osoby. A stereotypowe cechy niektórych z nich mogą znacznie utrudnić komunikację z przyszłą teściową. To znaki zodiaku, których ch pewność siebie i wrodzona nieustępliwość mogą prowadzić do poważnych konfliktów z matką partnera.

Czytaj również: 3 znaki zodiaku najlepszych teściowych. Zięciowie mają z nimi jak w raju

Jakie są 3 znaki zodiaku najgorszych synowych? Zamienią życie teściowej w piekło

Astrologowie nie mają wątpliwości co do tego, jakie są 3 znaki zodiaku najgorszych synowych. Na niechlubnej liście znalazły się:

  • Baran (21.03-19.04): Jest kłótliwa i ma zawsze racje. Codzienne awantury gwarantowane

Kobiety spod znaku Barana mają naturalne zdolności przywódcze. Lubią dominować i mają wybuchowy charakter. Jeżeli natrafią na teściową: Byka, Lwa lub Skorpiona, albo drugiego Barana, do karczemnych kłótni w domu będzie dochodzić codziennie.

Podczas podejmowania decyzji np. na temat zakupu wspólnego grilla czy kosiarki synowe spod znaku Barana nie dadzą teściowej dojść do słowa. A jeżeli matka partnera doradzi im w kwestii sprzątania, gotowania, czy wychowywania dzieci, szybko staną się nieprzyjemne i złośliwe.

  • Waga (23.09-22.10): Jest niezdecydowana i infantylna. Nie spieszy jej się do macierzyństwa

Wśród znaków zodiaku najgorszych synowych astrologowie wymieniają również Wagę. Jako osoba kulturalna i niekonfliktowa dla niektórych pań jest to idealna kandydatka na żonę dziecka. Niestety nie dla teściowej spod spod znaku Koziorożca, Byka, albo Panny, które twardo stąpają po ziemi.

Wagi są niezdecydowane i lekko infantylne. Organizacje codziennego życia wolą pozostawić mężowi, lubią podróżować i na ogół nie spieszy im się do zakładania rodziny. To irytuje kobiety spod trygonu ziemi, które marzą o wychowywaniu swoich wnuków. 

Synowe urodzone na przełomie lipca i sierpnia są koszmarem każdej dobrodusznej teściowej, która po ślubie nadal chciałaby pomagać dziecku. Rodzinne obiady będą dla niej nie do zniesienia, bo każdy komentarz i radę będzie odbierać jako atak w swoim kierunku. 

Jeżeli zodiakalna Lwica natrafi na teściową spod znaku Ryb albo Raka, które potrzebują częstego kontaktu z synem, poczuje się zagrożona. A wtedy może nawet zacząć knuć podłe intrygi, aby odsunąć męża od jego matki. 

Zobacz też:

Masz w portfelu taki banknot? Pod żadnym pozorem go nie wydawaj

Kobiety spod tych znaków najbardziej podobają się mężczyznom. Jesteś wśród nich?

Dla tych znaków zodiaku 2 połowa lipca będzie bardzo korzystna. Sprawdź, czy los będzie ci sprzyjał

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | Lew | waga