Reklama
Reklama

3 znaki zodiaku najlepszych teściowych. Zięciowie mają z nimi jak w raju

Toksyczna teściowa potrafi zniszczyć radość z życia świeżo upieczonym małżonkom. W związku z tym astrologowie radzą, aby przed ślubem sprawdzić nie tylko datę urodzenia przyszłego męża lub żony, ale również jego rodziców. Dzięki temu można poznać zalety i wady matki ukochanego nawet, jeśli jeszcze spotkaliśmy jej osobiście. Na szczęście nie wszystkich kobiet trzeba się obawiać. Oto trzy znaki zodiaku najlepszych teściowych, które są marzeniem każdego zięcia i synowej.

  • Niewybredne warty o teściowych utwierdzają nas w przekonaniu, że dobry kontakt z rodzicami partnera jest podstawą udanego małżeństwa. Młodzi ludzie często niepotrzebnie drżą już na samą myśl o pierwszym spotkaniu z matką swojego wybranka. 
  • Pomimo tego, że zdarzają się kobiety chorobliwie zazdrosne i nadopiekuńcze w stosunku do swoich dzieci, stanowią one znaczną mniejszość. W większości przypadków są to jednak panie miłe i sympatyczne, dlatego nie warto ich z góry demonizować. 
  • Aby to udowodnić, astrologowie stworzyli ranking, w którym znalazły się aż trzy znaki zodiaku najlepszych teściowych, które są marzeniem każdego zięcia i synowej. A osoby, które na nie trafią, w swoim małżeństwie będą żyły jak w raju. 

Jakie są znaki zodiaku najlepszych teściowych?

Ponoć teściowej się nie wybiera, a jednak zdarzają się sytuacje, gdy narzeczeni rezygnują z małżeństwa tuż po zapoznaniu się z rodzicami swojego wybranka. W końcu nieprzychylni lub zbyt natrętni teściowe potrafią zmieć życie pary młodej w piekło. 

Takie sytuacje nie zdarzają się często, jednak astrologowie i tak radzą, aby przed ślubem poznać datę urodzenia przyszłej teściowej. Dzięki temu można przygotować się na ewentualne trudności związane upodobaniami matki naszego wybranka. Ta informacja może nas również uspokoić, gdy okaże się, że rodzic partnera posiada jeden z trzech znaków zodiaku najlepszych teściowych.  

Bliźnięta (21 maj - 20 czerwiec): Ceni prywatność swoich dzieci, więc nie zjawi się bez zapowiedzi

Posiadanie teściowej spod znaku Bliźniąt będzie na rękę nowożeńcom, którzy po ślubie zapragną cieszyć się wyłącznie swoim towarzystwem. To matki, które cenią prywatność swoich dzieci. Można zwrócić się do nich po radę, której chętnie udzielą, ale same nie wtrącają się w życie pary młodej. 

Teściowe spod znaku Bliźniąt uwielbiają towarzystwo, więc zaproszone, chętnie przybędą z wizytą i będą miały wówczas wiele do powiedzenia. Nie zjawią się jednak u dziecka bez zapowiedzi. Chyba że zauważą, że ich córce lub synowi dzieje się krzywda. Dla zięciów i synowych mogą być jak dobre koleżanki, gdyż są młode duchem, a znalezienie z nimi wspólnych tematów jest dziecinnie proste. Pod tym względem kobiety spod znaku Bliźniąt są chyba najlepszymi teściowymi w całym zodiaku. 

Rak (22 czerwiec - 22 lipiec): To kobieta o złotym sercu. Rodzina i opiekuńcza, ale nie natrętna

Teściową spod znaku Raka docenią zwłaszcza te pary, które pragną starać się o potomstwo. Są to bowiem kobiety zaradne i opiekuńcze, które jeżeli tylko mają czas, zawsze gotowe są odciążyć młodych rodziców w ich nowych obowiązkach. Mają złote serce, a rodzina zawsze jest dla nich priorytetem. 

Nie trzeba również obawiać się tego, że będą rywalizować o uwagę z małżonkiem dziecka. Nie są to osoby zaborcze ani natrętne, więc na pewno nie będą codziennie telefonować, ani zapraszać do siebie na obiad młodej pary. No chyba, że ta sama zechce je tak często widzieć, bo w teściowych spod znaku Raka naprawdę trudno nie polubić

Ryby (19 luty - 20 marzec): Empatyczna i wyrozumiała teściowa. Jest marzeniem każdego zięcia

W rankingu najlepszych teściowych w zodiaku uplasowały się również teściowe spod znaku Ryby. Są to osoby otwarte i szczere, które nigdy nie oceniają zięciów ani synowych wyłącznie na podstawie pierwszego wrażenia. Dobrze wiedzą, że to bywa omylne, więc na pewno nie odrzucą ich z błahych powodów. 

Wręcz przeciwnie, są to matki, które podchodzą do wybranków swoich dzieci z empatią i wyrozumiałością. Nie powinny więc skrytykować ich za wygląd czy poglądy, nawet jeśli te będą nieco odbiegać od ich własnych standardów. A to dlatego, że ufają wyborom swoich potomków. 

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | rodzina