Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku pasują do Panny. Może od razu zaciągnąć je przed ołtarz

Związek zodiakalnej Panny z Lwem, Wodnikiem i Baranem to prosty przepis na katastrofę. Wiele trudnych wyzwań na pewno czeka ją także, gdy zakocha się w Wadze lub Bliźniętach. Na szczęście istnieją trzy znaki zodiaku, które pasują do Panny niczym ulał. To z nimi ma szanse stworzyć udaną relację na całe życie.

Panna to znak zodiaku osób urodzonych między 24 sierpnia a 22 września. Jej żywiołem jest ziemia, a opiekuńczą planetą Merkury, co oznacza, że z jednej strony są to osoby racjonalne i stabilne emocjonalnie, a z drugiej ambitne i chętnie podejmujące się nowych wyzwań. 

  • Zodiakalne Panny do związków podchodzą inaczej, niż powietrzne Bliźnięta, Wagi czy Wodniki. Nie flirtują również dla zabawy, tak jak zwykły robić to ogniste Strzelce, Barany czy Lwy. 
  • Stronią od przelotnych relacji i są powściągliwe w okazywaniu uczuć, a gdy ktoś naprawdę im się podoba, najpierw starają z nim zaprzyjaźnić. 
  • Które znaki zodiaku pasują do Panny najlepiej? Astrologowie są przekonani, że to z tymi trzema partnerami ma ona największe szanse stworzyć trwały i szczęśliwy związek. 

Panna i Byk mogą rozwiać o wszystkim. Łączy ich znaczenie więcej, niż dzieli

Związek Panny i Byka to jeden z najlepszych układów, jakie można sobie wyobrazić. Osoby spod tych znaków zodiaku są inteligentne i mają rozległą wiedzę, którą stale pogłębiają, więc mogą rozmawiać ze sobą godzinami. Zwłaszcza jeżeli łączy je wspólne hobby. 

Byk i Panna mają ze sobą wiele wspólnego - są praktyczne, a od tzw. "życia na walizkach" wolą bezpieczeństwo i komfort. Wiedzą, że zawsze mogą na siebie liczyć, a jednocześnie nie ingerują na siłę w swoje życie, dając sobie przestrzeń na realizację życiowych planów. Poza tym, Byk to jeden z najbardziej zmysłowych znaków zodiaku, więc na pewno wprowadzi nutkę szaleństwa do życia łóżkowego zodiakalnej Panny. 

Panna i Rak wzajemnie się uzupełniają. Dają sobie wszystko to, co najlepsze

Ta relacja może przerwać przez lata, ponieważ oba znaki przekazują sobie wzajemnie to, co w nich najlepsze. Rak nie boi się otwierać na ludzi. Jest wrażliwy, opiekuńczy i bardzo cierpliwy. Bez problemu przebije więc emocjonalną skorupę Panny, która często ma problem z ukazywaniem uczuć. Pomoże jej się otworzyć, a ona chętnie odwdzięczy się mu za to pomocą w sprawach praktycznych. 

Raki są wierne i mają dobre serce, ale wciąż o czymś zapominają. Zupełnie nie radzą sobie z planowaniem, które jest najmocniejszą stroną zodiakalnej Panny. Związek Panny i Raka jest więc idealnym układem. Jeżeli zdecydują się stanąć razem na ślubnym kobiercu, będą dobrze zorganizowaną, kochającą się rodziną. 

Panna i Koziorożec są idealnie dopasowani. To przepis na wieczne małżeństwo

Związek Panny i Koziorożca oparty jest na przyjaźni i wzajemnym szacunku. Te znaki zodiaku są sobie szczególnie bliskie, ponieważ oba znajdują się pod opieką żywiołu ziemi. Są inteligentne, praktyczne i nie ulegają presji pod wpływem emocji. W życiu zawsze stawiają na ciężką pracę i tak samo starają się postępować w przypadku relacji międzyludzkich. 

Astrologowie podkreślają, że takie pary rzadko się rozwodzą, bo Panny i Koziorożce nie podejmują decyzji o wejściu w związek małżeński pod wpływem impulsu. Zamiast przeżywać kolejne przygody, wolą skrupulatnie zaplanować swoje życie. Jeżeli w ich relacji pojawiają się problemy, na pewno nie będą odreagowywać ich na boku, tylko postarają się odbudować więź, która wcześniej łączyła ich z partnerem. 

Zobacz też:

Znajdź męża spod tego znaku, a wszystkie koleżanki oszaleją z zazdrości!

Te znaki zodiaku to najwięksi kłamcy. Nie ufaj im, oszukują na potęgę!

Często przebudzasz się o 3:00 w nocy? Sprawdź, co to może oznaczać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskopy | znaki zodiaku