Reklama
Reklama

Z tymi znakami Lew stworzy udaną relację. Nie zazna nudy, lecz szczęścia

Zodiakalny Lew to człowiek ambitny, energiczny i pewny siebie. Do życia podchodzi bardzo optymistycznie, więc jest lubiany w towarzystwie, choć jest łasy na pochwały i może uchodzić za nieco zarozumiałego. Na pewno nie stworzy udanej relacji ze Skorpionem, z którym będzie nieustannie walczył. Rak jest dla niego zbyt przewrażliwiony, a Panna przesadnie zasadnicza i uporządkowana. Jakie znaki zodiaku pasują do Lwa i z kim będzie szczęśliwy?

Lew to piąty znak zodiaku, przypisany osobom, urodzonym między 22/23 lipca a 22/23 sierpnia. Dokładne ramy czasowe uzależnione są od roku, w jakim przyszło się na świat. Lew to znak wyróżniający się swoją pewnością siebie i szczerością. Jest nieco próżny i bardzo dumny — pragnie błyszczeć i łaknie podziwu otoczenia. To jednak serdeczny przyjaciel i doskonały partner. Bardzo dba o drugą połówkę — jej komfort świadczy bowiem także i o nim. Charyzmatyczny i władczy Lew nie z każdym stworzy dobry związek. Jakie znaki pasują do Lwa?

Lew i Strzelec: relacja na całe życie

Lew i Strzelec to dwa ogniste znaki, które idealnie do siebie pasują. Z łatwością się w sobie zakochają, a wzajemna fascynacja może trwać przez całe życie. Lew znajdzie w Strzelcu wspaniałego kompana do wyjazdów i różnorakich aktywności. Będą wspólnie realizować coraz różniejsze pasje. Strzelec będzie zaś zachwycał się Lwem i jego pewnością siebie — a wiadomo, że Lew jest bardzo łasy na pochwały. Te dwa znaki żywiołu ognia wiedzą, jak cieszyć się życiem. Są energiczne i dynamiczne. Żadne z nich nie dąży do szybkiego ustatkowania się, jednak gdy się poznają, równie szybko się to zmienia. Strzelec jest niewątpliwie najlepszym znakiem zodiaku, pasującym do zodiakalnego Lwa.

Lew i Baran: połączenie znaków ognia

Baran i Lew to kolejne, ogniste połączenie, które stworzy udany związek. Baran jest dość kochliwy i żądny przygód. Lew jednak szybko przekona go, że jest najlepszym, co może mu się w życiu trafić. Emanuje nieprawdopodobną pewnością siebie, która z jednej strony denerwuje Barana, a z drugiej mu imponuje. Początki tej pary będą dość burzliwe, jednak przy odrobinie chęci stworzą harmonijną relację. Oba znaki są energiczne i nie znoszą nudy. Razem będą się świetnie bawić i wspierać w trudnych chwilach.

Lew i Byk: dążenie do wygodnego życia

Zodiakalny Lew lubi otaczać się luksusem, który pozwala mu jeszcze wyraźniej błyszczeć. Z kolei Byk to znak zodiaku, który ceni sobie sprawy materialne i chciałby mieć wokół siebie rzeczy najlepszej jakości. Ich relacja będzie dość burzliwa, ponieważ z jednej strony są do siebie bardzo podobni, a z drugiej ogromnie się od siebie różnią. Byk jest wierny, a Lew kochliwy. Byk lubi gromadzić pieniądze, a Lew je wydawać. Oba znaki są jednak pracowite i zdecydowane, by osiągnąć sukces. Jeśli tylko uznają, że będzie nim także szczęśliwe życie rodzinne, ich związek się uda.

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | Lew | astrologia