Reklama
Reklama

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Tę zapomnianą roślinę na parapecie miała każda babcia. Dawniej była w każdej sypialni, gdyż uważano, że przynosi szczęście w miłości. Astrolodzy wierzą, że jej magiczne właściwości pomagają stworzyć trwały, szczęśliwy związek. Może także zapewnić powodzenie finansowe. Trzeba jedynie wykonać prosty rytuał, umieszczając ją w odpowiednim miejscu.

Jeśli doskwiera ci samotność, a jednocześnie wierzysz w magiczną moc roślin, koniecznie zacznij uprawiać w doniczce mirt zwyczajny. Astrolodzy uważają, że ta roślina pomaga przyciągnąć prawdziwą miłość, opartą na szacunku, lojalności i wzajemnym zaufaniu. 

Jeśli wykonasz odpowiedni rytuał z udziałem gałązki mirtu, otworzysz drzwi do swojego serca dla wymarzonej osoby. Z jego pomocą możesz również poprawić sytuację finansową, odblokowując energię pieniędzy. Przeprowadź go i uwierz, że zadziała, a okazje do zdobycia gotówki same zaczną pojawiać się w twoim życiu. 

Magiczna moc roślin: mirt zwyczajny. Co symbolizuje?

Mirt zwyczajny to nieco zapomniana już roślina o błyszczących, ciemnozielonych liściach (wydzielających charakterystyczny balsamiczny aromat i wspaniałych białych kwiatach. W kulturze ten gatunek jest doceniany od wieków nie tylko ze względu na urodę, ale także m.in. z uwagi na swoje na magiczne właściwości. 

Jego gałązki symbolizują pokój, radość, piękno i odnowę, a także szczęśliwą miłość oraz wierność. Nic dziwnego, że wiele panien młodych wplata go w dekoracje, ślubne bukiety lub wianki.

Może cię zainteresować: Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

Jak uprawiać mirt zwyczajny? O tym musisz pamiętać

Jest kilka zasad, o których musisz pamiętać, uprawiając mirt zwyczajny. Stosowanie się do nich sprawi, że twoja roślina zawsze będzie w dobrej kondycji. Najważniejsze jest to, byś zapewnił jej lekką, przewiewną i próchniczną glebę, o odczynie lekko kwaśnym albo kwaśnym. Wapienne podłoże raczej się nie sprawdzi. 

Pamiętaj, że mirt nie lubi przesadzania, więc od razu przygotuj dla niego większą donicę i postaw go na słonecznym, ciepłym stanowisku, osłoniętym od wiatru. Może stać w salonie, sypialni, a także na dobrze osłoniętym balkonie lub cichej werandzie.

Przeprowadź rytuał na przyciągnięcie miłości, wkładając mirt pod poduszkę

Jeśli marzysz o tym, by wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu, ale w twoim życiu brakuje odpowiedniego kandydata na męża, przeprowadź stary rytuał na przyciągnięcie miłości. Aby go wykonać potrzebujesz gałązki mirtu. 

Musisz ją umieścić w odpowiednim miejscu - pod poduszką w łóżku, w którym zasypiasz. Zawsze przed snem przez 14 dni z rzędu wyobrażaj sobie scenę, w której jesteś głównym bohaterem i spędzasz czas z wymarzoną osobą. Dokładnie zwizualizuj sobie jej cechy, wygląd i zachowanie. Magiczna moc mirtu powinna sprawić, że marzenia staną się rzeczywistością.

Czytaj również: Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Rytuał na przyciągnięcie pieniędzy z mirtem. Wystarczy umieścić go w portfelu

Jeżeli natomiast masz już partnera, a twoim problemem jest trudna sytuacja materialna, możesz przeprowadzić rytuał na przyciągnięcie pieniędzy Gałązkę mirtu umieść w portfelu i noś go zawsze przy sobie, aby uchronić się przed nierozsądnymi wydatkami i przyciągnąć dodatkową gotówkę. 

Wyobrażaj sobie siebie jako osobę bogatą, wpływową, która może sobie pozwolić na zakup wymarzonego samochodu lub mieszkania. Taka manifestacja zmieni twój mindset. Zaczniesz zauważać także, że w miarę jej praktykowania okazje do zdobycia dodatkowych środków coraz częściej zaczną pojawiać się na twojej drodze. Musisz je tylko dobrze wykorzystać.

Zobacz też:

Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy

Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: astrologia | przepowiednie | rośliny doniczkowe