Reklama
Reklama

Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

Niektóre liczby w numerologii znane są ze swoich negatywnych wibracji. Astrolodzy przyjrzeli się wszystkim datom w nadchodzącym miesiącu i po wnikliwej analizie udało im się wyróżnić cztery najbardziej pechowe dni czerwca 2024, aby zachęcić ludzi do ostrożności. Sprawdź, na które daty musisz szczególnie uważać.

Astrolodzy już wiedzą, jakie będą cztery najbardziej pechowe dni w czerwcu 2024. W oparciu o numerologię i obserwację gwiazd podali listę, na której znalazły się cztery konkretne daty, kiedy trzeba będzie mieć się na baczności. 

Dla własnego dobra w tych dniach lepiej unikaj niepotrzebnego ryzyka i staraj się zachować spokój podczas rozmów. Nie dawaj się ponosić emocjom, jeśli partner cię zdenerwuje. Powstrzymaj się także przed podejmowaniem ważnych decyzji, bo możesz ich później pożałować. 

4 czerwca nie podejmuj ważnych decyzji, bo możesz ich pożałować

Specjaliści od astrologii nie mają wątpliwości, że bardzo pechowym dniem może być 4 czerwca. Liczba ta w tradycji chińskiej kojarzy się z nieszczęściami, a nawet ze śmiercią... z uwagi na podobną wymowę słowa "cztery" w tym języku. 

W tym dniu lepiej nie podejmuj ważnych decyzji, bo możesz ich pożałować. Lepiej dobrze przemyśl propozycje współpracy, wspólnego mieszkania czy małżeństwa. Z odpowiedziami na postawione pytania wstrzymaj się do 5 czerwca, który będzie szczęśliwym dniem.

Może cię zainteresować: Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

9 czerwca możesz czuć się smutny i zirytowany. Unikaj konfliktów

9 czerwca również nie będzie najszczęśliwszym dniem czerwca. W tym dniu możesz doświadczyć wielu trudności, przez które twój stan emocjonalny może ulegać silniejszym niż zazwyczaj wahaniom. Możesz czuć się smutny i zirytowany, a to nie ułatwi ci codziennego funkcjonowania.

Będzie ciężko, ale postaraj się znaleźć sposób, by zachować równowagę. Unikaj nawet małych konfliktów z osobami, na których ci zależy, bo te mogą szybko zaognić się i przerodzić się w poważne kłótnie. 

13 czerwca nie bierz na siebie wielu obowiązków. To będzie chaotyczny dzień

Kolejnym pechowym dniem może być 13 czerwca. Jak nie trudno zgadnąć, w dużym stopniu wynika to z obecności liczby 13, która od zarania dziejów owiana jest wśród ludzi złą sławą. Zaburza bowiem boski porządek jako kolejna liczba po uznawanej za absolutnie idealną dwunastce.

Astrolodzy twierdzą, że 13 czerwca będzie dniem pełnym chaosu, w którym może dość do wielu nieprzewidzianych zdarzeń. Możliwie, że pojawią się dodatkowe obowiązki w pracy, albo niezapowiedziany krewny postanowi wpaść z wizytą. W tym dniu nie warto planować sztywno grafiku, bo trzeba będzie zmieniać plany.

Czytaj również: Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

26 czerwca to najbardziej pechowy dzień miesiąca. Złe wiadomości będą przychodzić hurtowo

Poprzednie pechowe dni w czerwcu to jednak pikuś w porównaniu z tym, co może cię czekać 23 czerwca. To będzie jedna z najgorszych dat w całym 2024 roku, gdy pod wpływem uwolnienia nagromadzonej negatywnej energii, złe wiadomości będą przychodzić hurtowo. 

Jeśli nie chcesz zwariować, postaraj się przygotować na różne warianty rozwoju. wydarzeń. Podejdź do tego, co usłyszysz z dystansem i nie bierz wszystkiego, co ludzie mówią na twój temat do siebie. Wtedy trudny okres o wiele łatwiej będzie ci przetrwać. Być może nawet wyjdzie ci on na dobre. 

Zobacz też:

Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przepowiednie | horoskopy | astrologia