Reklama
Reklama

Ta roślina przyciąga miłość. Gdy zakwitnie, nie będziesz narzekać na brak powodzenia

Każdy element natury roztacza wokół siebie niepowtarzalną energię. Jeżeli chcesz na własnej skórze przekonać się o istnieniu magii kwiatów, koniecznie przynieś do domu tę piękną roślinę przyciągającą miłość. Postaw ją na parapecie i pielęgnuj, a gdy ta zakwitnie, przestaniesz narzekać na brak powiedzenia. Wymarzona druga połówka szybko pojawi się w twoim życiu.

Jeżeli twoje związki są nieudane i szybko się rozpadają, problemem mogą być twoje myśli, przez które roztaczasz wokół siebie energię braku i tym samym odpychasz od siebie odpowiednie osoby. Aby to zmienić, powinieneś przede wszystkim nad sobą popracować, ale nie od dziś wiadomo, że odpowiednio urządzona przestrzeń potrafi natchnąć ludzi do życiowych rewolucji. 

Zadbaj więc o to, aby otaczać się meblami i przedmiotami, które pozytywnie wpływają na twoje samopoczucie. A jeśli wierzysz w magię kwiatów, koniecznie przynieś do swojego domu tę roślinę. Nasi przodkowie wierzyli, że posiada moc przyciągania miłości.

Ta roślina przyciąga miłość. Koniecznie postaw ją na parapecie

Na pewno doskonale wiesz o tym, że róża w domu pomaga stworzyć romantyczną atmosferę. Okazuje się jednak, że to nie ten kwiat najbardziej sprzyja udanym związkom. Za roślinę, która przyciąga miłość, poprawia relację między kochankami, uznawana jest różowa azalia. Ponoć, gdy zakwitnie, będzie roztaczać wokół siebie energię sprzyjającą otwieraniu się na drugą osobę, a tym samym pomaga stworzyć silną więź i zakochać się ze wzajemnością.

Zgodnie z przesądem nie powinno się jednak kupować rozwiniętej rośliny w sklepie, tylko posadzić ją samodzielnie na początku lutego, w świeżej ziemi. Idealnie, jeśli umieścisz ją w czerwonej lub różowej doniczce z osłonką, ponieważ są one uznawane za kolory symbolizujące  miłość i namiętność. 

Może cię zainteresować: Ta roślina wysysa wilgoć z powietrza jak odkurzacz. Postaw ją na parapecie

O tym pamiętaj, uprawiając azalię. W przeciwnym razie nie zakwitnie

Azalii nie służą przeciągi, dlatego, by zakwitła powinieneś postawić ją na parapecie wewnętrznym, na którym nie będzie narażona na nagłe podmuchy wiatru. Doniczka, w której rośnie, powinna być na tyle duża, aby roślina mogła się swobodnie rozwijać. Staraj się niepotrzebnie nie dotykać jej liści. Jeżeli musisz przetrzeć ją z kurzu, zrób to delikatnie, wykorzystując delikatną ściereczkę. 

Pamiętaj również o regularnym podlewaniu azalii, umiarkowaną ilością wody około dwa razy w tygodniu, a od czasu do czasu zasilaj ją także naturalnym nawozem z domowej apteczki. Wtedy na pewno zakwitnie, a gdy tak się stanie, będzie to idealny czas na wyjście ze strefy komfortu w poszukiwaniu miłości swojego życia.  

Zobacz też:

Dla tych znaków zodiaku 2 połowa lipca będzie bardzo korzystna. Sprawdź, czy los będzie ci sprzyjał

Planując ślub, wykreśl z kalendarza te dni. To najbardziej pechowe daty

Te znaki zodiaku najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy twój partner jest wśród nich

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rośliny doniczkowe