Reklama
Reklama

Są lojalne i nie zdradzają. Te 3 znaki zodiaku to najlepsze żony

Czuła, wierna i dobrze zorganizowana - to dla wielu mężczyzn cechy idealnej kobiety. Niestety znalezienie partnerki do stałego związku wcale nie jest łatwe. Zwłaszcza jeśli jest się już gotowym, aby założyć rodzinę. Panom, którzy poszukują towarzyszki na resztę życia, z pomocą przychodzi jednak... astrologia, która podpowiada, jakie są znaki zodiaku najlepszych żon.

Astrolodzy są zgodni, co do tego, że znaki zodiaku mogą przekładać się na nasze cechy charakteru. A na ich podstawie możemy określić nasze predyspozycje do długotrwałych związków

W gronie gwiezdnej dwunastki są osoby, które stronią od stabilizacji oraz takie, które marzą o małżeństwie. Dziś skupimy się wyłącznie na tych drugich, opisując znaki zodiaku najlepszych żon

Znaki zodiaku najlepszych żon: Rak (22.06 - 22.07)

Żona spod znaku Raka pasuje do większości mężczyzn, którzy marzą o założeniu rodziny. To uczuciowa i opiekuńcza partnerka o dość łagodnym usposobieniu. Wie, jak stworzyć ciepły, kochający dom i ma w sobie mnóstwo uroku osobistego, a jedną z jej największych zalet jest świetna intuicja. Kobieta spod znaku Raka ekspresowo wyczuwa kłamstwo i nie będzie się wahać, aby wyrzucić ze swojego życia mężczyznę, który będzie ją zdradzać. Uczciwi mężczyźni odnajdą w niej jednak idealną kandydatkę na żonę

Znaki zodiaku najlepszych żon: Panna (23.08 - 22.09)

Myśląc o znakach zodiaku najlepszych żon, na liście nie sposób nie uwzględnić Panny, która w życiu ceni sobie stabilizację. Ta kobieta nie szuka przygód "na boku". Zamiast tego energię wkłada w organizację codziennego życia domowników. To wspaniała partnerka i matka, która naprawdę lubi planować zakupy i rodzinne wyjazdy. A ponieważ jest bardzo dokładna, wychodzi jej to perfekcyjnie. Ma jednak wysokie wymagania. Jej mąż nie może być chaotycznym bałaganiarzem, gdyż ceni sobie uporządkowanych, ambitnych mężczyzn.

Znaki zodiaku najlepszych żon: Skorpion (23.10 - 21.11)

Żona spod znaku Skorpiona nie będzie "materiałem na stały związek" dla mężczyzn, którzy chcieliby odgrywać pierwsze skrzypce w relacji. Okażą się jednak idealnymi partnerkami dla panów, którym nie przeszkadza dominujący charakter u kobiet. Panie spod znaku Skorpiona są bystre i temperamentne, dlatego w małżeństwie z nimi na pewno nie będzie wiało nudą. Gdy są zakochane, nie zdradzają. Potrafią odpowiednio zmotywować małżonka do tego, aby odnosił sukcesy i spełniał swoje marzenia. 

Inne znaki zodiaku, które mają największe predyspozycje do długotrwałych związków

Na tym nie koniec naszej listy najlepszych żon według znaku zodiaku. Które przedstawicielki gwiezdnej dwunastki również warto wziąć pod uwagę, rozważając zmianę stanu cywilnego? Każda kobieta ma swoje wady i zalety, dlatego małżonki nie radzimy wybierać, patrząc wyłącznie przez pryzmat astrologii

Jednak biorąc pod uwagę stereotypowe cechy, które mogą okazać się szczególnie pożądane przez mężczyzn w stałych relacjach, wyszczególniliśmy kolejne 3 znaki zodiaku, które mają największe predyspozycje do długotrwałych związków.

  • Byk - kobiety spod tego znaku zodiaku nie bujają w obłokach i nie zmieniają zdania co pięć minut. Są ambitne i mają silny charakter, więc w związku nie dadzą się stłamsić. Mają swoje pasje, a jednocześnie potrafią zadbać o dom i opłacić rachunki na czas. 
  • Ryby  - żona spod tego znaku zodiaku będzie ideałem dla mężczyzn, którzy marzą o romantycznej i wiernej partnerce, a nie przeszkadza im to, że ich żona momentami nieco buja w obłokach. Podstawą relacji jest dla nich szacunek i wzajemna uwaga. 
  • Waga - partnerka spod tego znaku zodiaku również okaże się wspaniałą towarzyską życia. To niezwykle taktowna i wyrozumiała kobieta, która konflikty zawsze stara się rozwiązywać rozmową. Ceni opiekuńczych i lojalnych partnerów, bo sama ma takie cechy. 

Zobacz też:

Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku