Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy twój partner jest wśród nich

Zdrada często jest przyczyną rozpadu wielu związków. Jej powody mogą być różne, natomiast wiele osób uważa, że za niewierność w dużym stopniu odpowiadają cechy charakteru i upodobania. Te z kolei według astrologów są zależne od daty urodzenia. Sprawdź zatem, które znaki zodiaku najczęściej mają skłonności do tzw. "skoków w bok".

Według astrologów data urodzenia warunkuje cechy osobowości oraz upodobania. Dzięki temu możemy poznać zarówno jasne, jak i ciemne strony każdego ze znaków zodiaku. Wówczas lepiej rozumiemy zachowania bliskich w swoim otoczeniu. Tym razem skupmy się na skłonnościach do niewierności. Które znaki zodiaku zdradzają najczęściej?

Baran - stabilizacja nie jest dla niego priorytetem

Baran to ognisty znak zodiaku, który cechuje się aktywnością, impulsywnością i bezpośredniością. Stabilizacja nie jest dla niego priorytetem do momentu, aż spotka wyjątkową osobę. Tylko wtedy może zdecydować się na poważną relację, a nawet założenie rodziny.

Zanim jednak do tego dojdzie, będzie prowadzić swoje podboje miłosne. Gdy ktoś go zauroczy, to od razu zaproponuje randkę, nawet będąc w związku.

Bliźnięta - potrafią bez wahania zdradzić partnera

Bliźnięta znane są z zamiłowania do flirtowania. Ich żywiołem jest powietrze, przez co mogą zmieniać obiekty swoich uczuć tak często, jak zmienia się kierunek wiatru. Żeby stworzyć stały związek z osobami spod tego znaku zodiaku, należy nieustannie o nie zabiegać i nie doprowadzić do rutyny w relacji.   

Zodiakalne Bliźnięta chcą znaleźć w życiu swoją "bratnią duszę". W relacji cenią sobie namiętność, rozmowy i bliskość emocjonalną. Gdy któregoś z tych czynników zabraknie, to potrafią bez wahania zdradzić swojego partnera.

Strzelec - nie znosi ograniczania jego wolności

Strzelce, podobnie jak Bliźnięta, nie znoszą rutyny, w ich życiu ciągle musi dziać się coś nowego. Ponadto przyciągają wiele osób, ponieważ uważane są za atrakcyjne dzięki charyzmie i pewności siebie. Ludzie lubią spędzać czas w ich towarzystwie. 

Strzelec nie może być w związku z zaborczym partnerem. Nie znosi ograniczania jego wolności, szybko będzie chciał uwolnić się z "klatki". Właśnie wtedy może dojść do zdrady, o której opowie ze szczegółami. Jak wiadomo, szczerość to znak rozpoznawczy tego znaku zodiaku. 

Ryby - nieustannie poszukują idealnego partnera

Ryby to najbardziej emocjonalny znak zodiaku. Przy wyborze partnera kierują się sercem, a nie rozumem. Na początku znajomości patrzą na relację przez "różowe okulary".  

Osoby spod tego znaku zodiaku mogą wydawać się wycofane i nieśmiałe, lecz tak naprawdę są zaangażowane i pełne pasji, dlatego ich zachowania bywają nieracjonalne dla otoczenia. Ryby są romantykami, nieustannie poszukującymi idealnego partnera. To może być przyczyną zdrady.

Pamiętajmy jednak, żeby nie usprawiedliwiać złych zachowań jedynie wpływem gwiazd. Tłumaczenie niewierności astrologią może być dla niektórych wygodne, ale nie ma większego sensu. Niektóre negatywne cechy można przepracować u psychologa lub seksuologa. 

Zobacz też:

Masz w portfelu taki banknot? Pod żadnym pozorem go nie wydawaj

Kobiety spod tych znaków najbardziej podobają się mężczyznom. Jesteś wśród nich?

Dla tych znaków zodiaku 2 połowa lipca będzie bardzo korzystna. Sprawdź, czy los będzie ci sprzyjał

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | związek