Reklama
Reklama

Jak rozpoznać Bliźniaczy Płomień? Ten kochanek jednym spojrzeniem rozpali cię na całe życie

Związek z Bliźniaczym Płomieniem to najsilniejsze energetyczne połączenie, jakiego możesz doświadczyć. Gdy ta osoba pojawi się w twoim życiu, przewróci twój świat do góry nogami. Od pierwszej chwili będzie przyciągać cię niczym magnes. Przy niej poczujesz się sobą i jak w zwierciadle, zobaczysz swoje największe zalety i wady. Czym jest Bliźniaczy Płomień i jak rozpoznać, że to właśnie on?

Bliźniaczy Płomień uosabia twoje najgorsze lęki i wady, ale pomoże ci również rozwinąć się i odkryć największe zalety twojej osobowości. To ktoś, przy kim każdy inny partner będzie wypadał blado, a miłość do niego zawsze jest bezwarunkowa. W przeciwieństwie do bratnich dusz, których możesz poznać wiele, twój Bliźniaczy Płomień jest tylko jeden na całe życie. 

Bliźniaczy Płomień - czym jest? Ten związek na zawsze odmieni twoje życie

Bliźniaczy Płomień to wyjątkowa osoba, którą spotkasz tylko jeden raz w życiu. I nawet jeżeli nie rozumiesz znaczenia tego pojęcia, od pierwszej chwili poczujesz, że to właśnie ona jest ci przeznaczona. Twój "twin flame" i ty to dwie połowy tej samej duszy. 

To dwie cząstki tej samej materii, które zostały rozłączone, aby pracować nad sobą i ponownie spotkać się i zjednoczyć, gdy obie będą na to gotowe. To człowiek o podobnych doświadczeniach, zainteresowaniach i poglądach, w którego obecności wreszcie poczujesz się, jakbyś wrócił do domu. Ktoś, kto emanuje dokładnie tą samą energią co ty, dlatego możesz przeglądać się w nim niczym w lustrze. 

Jak rozpoznać Bliźniaczy Płomień? Przewróci twój świat do góry nogami

Moment spotkania z Bliźniaczych Płomieni zawsze jest wyjątkowy. Niezależnie od tego, czy masz 18, 30 czy 60 lat z tą osobą od pierwszej chwili poczujesz niesamowitą więź. Relacja "twin flame'ów" jest oparta na wysokich wibracjach energetycznych i niewytłumaczalnym pociągu fizycznym.

Sprawdź: Najlepsze pary robią to regularnie. Stosuj te 4 triki, a partner nawet nie pomyśli o innej

W Bliźniaczym płomieniu będzie przyciągać cię wszystko - nawet jego głos i zapach będą dla ciebie nieporównywalne z jakimkolwiek innym partnerem. A on poczuje do ciebie dokładnie to samo.  Ta osoba szybko stanie się bohaterem twoich snów i fantazji. 

I możliwe, że kiedy tylko zatęsknisz za nim, on niespodziewanie napisze, zadzwoni lub przyjedzie do ciebie w wizytą. Według numerologii tuż przed spotkaniem z Bliźniaczym Płomieniem, będziesz wszędzie widzieć liczbę: 11: odnoszącą się do otwartości, jedności i bezwarunkowej miłości. Zaczniesz często zauważać ją, spoglądając na zegar, ceny w sklepach, a nawet numer autobusu i artykuł w gazecie.

Jak wygląda związek z Bliźniaczym Płomieniem?

Bliźniacze Płomienie mogą czekać dwa scenariusze. Mogą stworzyć udaną relację partnerską albo po wielu perypetiach rozstać się, ponieważ jedno (lub oboje) z nich nie jest jeszcze gotowe na zjednoczenie. Wówczas na pojednanie będzie trzeba czekać kolejne lata, a może nawet do następnego wcielenia. Bo los chce, byście najpierw w pełni pokochali siebie samych. 

Związki Bliźniaczych Płomieni często są burzliwe i pełne wyznań, ponieważ dwie osoby nieustannie konfrontują się w nich ze swoją ciemną stroną. Na dłuższą metę na to na celu doprowadzić do wzajemnego rozwoju i duchowego wzrostu obu stron. Podczas okresu rozłąki z taką osobą może ci towarzyszyć silna tęsknota, uczucie niekompletności i silne pragnienie stworzenia głębokiej więzi miłosnej. Gdy spotkanie będzie się zbliżać, intuicyjnie będziesz czuł, że na świecie czeka ktoś, kto idealnie nas dopełnia. 

Czytaj również: Znajdź męża spod tego znaku, a wszystkie koleżanki oszaleją z zazdrości

Jak przyciągnąć Bliźniaczy Płomień? Wykonaj prosty rytuał

Bliźniaczy Płomień pojawi się w najmniej spodziewanym momencie. A chwila waszego pierwszego spotkania na pewno pozostanie w twojej pamięci na całe życie. Nie musisz go celowo przyciągać, bo w odpowiedniej chwili sam stanie na twojej drodze, ale jeśli chcesz pomóc losowi, możesz spróbować przyciągnąć go do swojego życia. 

Możesz spróbować zwabić swój Bliźniaczy Płomień rytuałem wykonywanym podczas retrogradacji Wenus. Potrzebna będzie ci czerwona świeca (przeznaczona do rytuałów miłosnych) i kadzidło piżmowe. Przygotuj wolną przestrzeń na stole, zapal świece i kadzidło. Dłonie połóż luźno na blacie i zamknij oczy. Postaraj się wizualizować wasze wspólne szczęśliwe życie, nie wyobrażając sobie twarzy osoby, którą chcesz przyciągnąć.

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: astrologia