Reklama
Reklama

Znajdź męża spod tego znaku, a wszystkie koleżanki oszaleją z zazdrości!

Zodiakalny Byk jest wymarzonym kandydatem na męża dla większości kobiet. Oczywiście nikt nie jest idealny, ale panie poszukujące stabilnego, wiernego i opiekuńczego partnera, w przyszłości na pewno nie będą zawiedzione swoim wyborem. Jaki jest mężczyzna spod znaku Byka i kto najbardziej do niego pasuje? Jeżeli znajdziesz takiego męża, koleżanki oszaleją z zazdrości!

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, jaki znak zodiaku jest najlepszym partnerem, to wśród gwiezdnej dwunastki znajduje się jedna osoba, której cechy charakteru mogą być szczególnie pożądane przez kobiety szukające stałego związku. 

Ten mężczyzna to prawdziwy skarb, którego na pewno pozazdroszczą ci wszystkie koleżanki. Jednak nawet jeśli któraś spróbuje go uwieść, on i tak najprawdopodobniej pozostanie obojętny na jej zaloty. Wierności i zaradności życiowej inne znaki zodiaku mogą się bowiem od niego uczyć. Jaki jest mężczyzna spod znaku Byka? To straszny uparciuch, ale większość kobiet będzie z nim żyła jak w raju!

Jaki jest mężczyzna spod znaku Byka? Podstawowe informacje

Byk (z łac. Taurus) jest drugim w kolejności (po Baranie) znakiem astrologicznym przypisanym osobom urodzonym między 20 kwietnia a 22 maja. Opiekuje się nimi zmysłowa planeta Wenus, a ich żywioł to ziemia, będąca symbolem porządku, stabilności i tzw. bazy, czyli wszystkiego tego, co leży u podstaw piramidy życiowych potrzeb. 

Jaki jest zodiakalny Byk? Na pewno lojalny, cierpliwy i dobrze zorganizowany. Nie buja w obłokach, a twardo stąpa po ziemi, dlatego bardziej od pracy jako freelancer ceni sobie pracę na etacie. Niezależnie od tego, czym się zajmuje, zawsze jest jednak specjalistą w swojej dziedzinie. To uparta osoba, która ceni sobie wygodne życie, ale chce na nie uczciwie zapracować. Dlatego nieustannie się rozwija i ciężko pracuje na swój sukces. 

Najlepsze cechy mężczyzny spod znaku Byka. Wierniejszego mężczyzny nie znajdziesz

Wspomnieliśmy już, że mężczyzną spod znaku Byka rządzi planeta WenusNic więc dziwnego, że jest on uznawany za jednego z najlepszych kochanków w całym zodiaku. Potrafi być namiętny podobnie jak Strzelec czy Bliźnięta, ale w przeciwieństwie do obu tych znaków, jest raczej stały w uczuciach. 

Bykowi nie w głowie są skoki w bok. To osoba niezwykle odpowiedzialna i rodzinna, która preferuje stałe związki, dlatego raczej nie będzie zwlekał długimi latami przed małżeństwem. A gdy stanie już przed ołtarzem, to nie łamie raz danego słowa. Ma silny kompas moralny, dlatego nie zdradza. No chyba, że czuje się niedoceniany przez swoją partnerkę, która nie chce przepracowywać problemów w rozpadającej się relacji. 

Najgorsze cechy mężczyzny spod znaku Byka. Nawet on nie jest idealny

Tak, jak każdy znak zodiaku, również i Byk ma swoje wady. Największą jest zdecydowanie upartość, przez którą bywa kłótliwy. To niezależny i zaradny mężczyzna, który od czasu do czasu potrzebuje spędzić czas w samotności. Poza tym nie lubi, gdy cokolwiek mu się narzuca. 

Ma wysokie wymagania i zawsze działa według przemyślanego planu. Dlatego, choć nie zamyka się na kompromisy, trudno jest go przekonać do zmiany zdania. Wchodząc w związek z Bykiem, musisz pamiętać, że partner spod tego znaku zodiaku bywa zaborczy i zazdrosny o swoją partnerkę. 

Najistotniejszy jest dla niego charakter, ale ważna jest dla niego również powierzchowność, więc oczekuje, że jego kobieta będzie o siebie dbała. Nie należy do najbardziej wylewnych znaków zodiaku. Bardziej od miłosnych wyznań ceni on sobie okazywanie uczuć poprzez czyny np. organizację wspólnych wycieczek albo przygotowanie twojej ulubionej potrawy. 

Kto pasuje do Byka? Te znaki są z nim najbardziej kompatybilne

Kto pasuje do Byka najbardziej? Oczywiście kobiety spod innych znaków ziemi, czyli Panna i Koziorożec, które docenią racjonalizm, zdolności organizacyjne i praktyczne podejście do życia tego mężczyzny. Raczej nie będzie im przeszkadzało to, że jest to człowiek mało wylewny. Zgrany duet Byk stworzy również z... uczuciowym i wiernym Rakiem. 

W końcu nie od dziś wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają, a w tym przypadku oba znaki przekazują sobie to, co w nich najlepsze. Poza tym Byka i Raka łączą podobne wartości. Są to osoby rodzinne i opiekuńcze - domatorzy, którzy w życiu cenią sobie stabilność. 

Pod względem temperamentu, do mężczyzny spod znaku Byka na pewno pasować będą również temperamentne i namiętne Skorpiony. Na dłuższą metę taka relacja może okazać się układem idealnym, albo... kompletnym niewypałem.No, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. 

Kto nie pasuje do Byka? Z tymi osobami mogą pojawić się zgrzyty

A kto nie pasuje do Byka? Inne uparte znaki zodiaku, czyli ogniste Lwice i Barny, które lubią być w centrum uwagi. Relacja z tymi żywiołowymi, spragnionymi przygód osobami byłaby dla poszukującego stabilności Byka zbyt wycieńczająca. Z podobnego powodu mężczyzna spod tego znaku nigdy nie powinien wiązać się ze zmiennymi Bliźniętami i nielubiącym ograniczeń Wodnikiem. 

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku