Reklama
Reklama

To najwierniejsze znaki zodiaku. Brzydzą się zdradą, więc szukaj wśród nich męża

Lojalnego partnera można dziś ze świeczką szukać. Gdy w związku pojawiają się pierwsze problemy, wielu ludzi decyduje się na rozstanie, ale to wcale nie jest najgorsze. Są i tacy, którzy zamiast szczerze porozmawiać z drugą osobą, od razu zaczynają szukać pocieszenia w ramionach innych osób. To okrutne, bo przecież nikt sam nie chciałby zostać tak potraktowany.

Niewierność małżonka boli, dlatego powinniśmy ostrożnie wybierać partnera na całe życie. Tylko skąd mamy mieć wiedzieć, że osoba, z którą się spotykamy, nie posunęłaby się do skoku w bok? Niestety stuprocentowej pewności nigdy mieć nie będziemy, bo nawet najbardziej lojalny człowiek w chwili słabości może ulec swojemu pożądaniu.

Astrologowie wyróżnili jednak trzy najwierniejsze znaki zodiaku, które po prostu brzydzą się zdradą. Są uczciwe i nie starają się nie łamać obietnic. Podobno to właśnie wśród nich najlepiej szukać męża lub żony.

Najwierniejsze znaki zodiaku. Jak znaleźć męża idealnego?

Pamiętajmy, że każdy z nas szuka u partnera nieco innych cech, a znak zodiaku to tylko jeden z czynników, którymi powinniśmy kierować się przy wyborze męża lub żony. Jednak, gdy bierzemy pod uwagę wyłącznie predyspozycje do zdrady, to zodiakalne Bliźnięta, Lwy, Wagi czy Skorpiony, mogą mieć największe skłonności do skoków w bok. 

Ci przedstawiacie gwiezdnej dwunastki są najbardziej rozrywkowi i impulsywni. Nawet będąc w stałych związkach, nie stronią od imprez i poznawania nowych osób. Pod wpływem emocji, mogą więc zdecydować się na skok w bok. A jakie są najwierniejsze znaki zodiaku?

Rak (21 czerwiec - 22 lipiec): To najwierniejszy znak zodiaku. W pełni oddany drugiej połówce

Rak to najwierniejszy znak zodiaku, spośród całej gwiezdnej dwunastki. To osoby wyjątkowo ciepłe, opiekuńcze i lojalne. Nigdy nie rzucają słów na wiatr, więc przysięgę złożoną partnerowi przed ołtarzem traktują jak wieczystą obietnicę, której po prostu muszą dotrzymać. Gdy założą rodzinę, bliscy stają się dla nich priorytetem. 

Raki chcą cieszyć się szacunkiem swoich krewnych, więc nie zaryzykowałyby utraty reputacji dla chwili przyjemności. Są uczuciowe i w pełni oddane swojej drugiej połówce. Zwłaszcza jeśli same w przeszłości zostały zranione i przez to wiedzą, jaką krzywdę może wyrządzić w relacji skok w bok. Na pewno nie potraktują tak kogoś, kto jest dla nich całym światem.

Panna (24 sierpień - 23 wrzesień)

Panny są wierne, ponieważ ich wrodzony perfekcjonizm po prostu nie pozwoliłby na chwilę słabości. To osoby praktyczne i do bólu rozsądne. W każdej sytuacji starają się zachować trzeźwy umysł tak, aby nikt później nie mógł zarzucić im złego zachowania. Przecież to one są od wytykania innych błędów.

Zodiakalne Panny wzdrygają się na samą myśl o upokorzeniu, jakie mogłoby spotkać je, gdyby zostały przyłapane na zdradzie. A że od przygód w życiu bardziej cenią sobie spokój i stabilizację, szansa, że kogoś zdradzą, jest raczej znikoma. 

Sprawdź: Te znaki zodiaku to wieczni single. Przez lata są skazani na samotność

Ryby (19 luty - 20 marzec): To najwięksi romantycy w zodiaku. Zdradzają tylko w ramach zemsty

Ryby są jednymi z największych romantyków w całym zodiaku. Dość łatwo się zakochują i lubią flirtować, ale w stałym związku nigdy nie posunęłyby się do zdrady. Na ogół wierzą, że złe uczynki wracają do ludzi. Dlatego, jeśli ślubowały komuś miłość i wierność przed ołtarzem, będą dotrzymywać tej obietnicy nawet do śmierci. 

No chyba, że wcześniej same zostaną skrzywdzone. Wtedy mogą spróbować się zemścić, ale bardziej prawdopodobne, że będą wolały  rozwieźć się i poszukać dla siebie bardziej uczciwego partnera. Jeżeli tylko trafią na podobnego marzyciela do siebie, nawet nie pomyślą o skoku w bok.

Przeczytaj również: Ten znak zodiaku to najlepszy wybór na randkę. Ma ognisty temperament i zaraźliwe poczucie humoru

Zobacz też:

Dla tych znaków zodiaku 2 połowa lipca będzie bardzo korzystna. Sprawdź, czy los będzie ci sprzyjał

Planując ślub, wykreśl z kalendarza te dni. To najbardziej pechowe daty

Te znaki zodiaku najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy twój partner jest wśród nich

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | związek