Reklama
Reklama

Jackowski przewidział pogodę na majówkę. Niektórzy będą zmieniać plany

Krzysztof Jackowski przewidział pogodę na majówkę 2024. Jeśli jego wizje się potwierdzą, niektórzy będą zmieniać plany w związku z nagłym załamaniem pogody, lecz ogólnie weekend majowy zapowiada się bardzo obiecująco. Co konkretnie zobaczył najsłynniejszy polski jasnowidz z Człuchowa?

Krzysztof Jackowski podzielił się nową przepowiednią. Tym razem jego wizja dotyczy sprawy, która interesuje wielu Polaków, a mianowicie pogody na majówkę. W rozmowie z dziennikarzem popularnego tabloidu najsłynniejszy polski jasnowidz wyjaśnił, na jakie warunki atmosferyczne będziemy musieli się przygotować w najbliższych dniach. 

Jego prognoza na weekend majowy wydaje się optymistyczna. Niestety nie zabrakło również przykrych wiadomości. Krzysztof Jackowski podał bowiem konkretną datę, kiedy aura za oknami drastycznie się zmieni. W związku z załamaniem pogody niektórzy będą zmuszeni na szybko zmieniać swoje plany.

Krzysztof Jackowski przewidział pogodę na majówkę: "27 kwietnia to się skończy"

Początek kwietnia zaskoczył nas wysokimi temperaturami. Było ciepło i słonecznie, lecz później aura zaczęła nagle zmieniać się na gorsze. W ostatnich dniach matka natura funduje nam intensywne wiatry i niskie temperatury. Krzysztof Jackowski ma jednak dobrą wiadomość dla Polaków. 

Jasnowidz przewidział pogodę na majówkę. Jego zdaniem czeka nas piękny, długi weekend. Podał nawet konkretną datę, kiedy wreszcie będziemy mogli schować ciepłe kurtki do szafy i czerpać radość z wypoczynku na świeżym powietrzu. 

"W tę sobotę, 27 kwietnia to się skończy" - oznajmił Krzysztof Jackowski przy okazji rozmowy z dziennikarzem "Super Expressu". 

Może cię zainteresować: Majówka z dala od miasta i turystów? To miejsce gwarantuje ciszę i spokój

Po majówce przyjdzie załamanie pogody. Niektórzy będą zmieniać plany

Krzysztof Jackowski zapewnia, że Polacy będą mieli powody do radości, gdyż pogoda na majówkę ogólnie będzie naprawdę dobra. Jeden dzień może nas jednak negatywnie zaskoczyć. Nie jest wykluczone, że niektórzy będą musieli zmienić plany, (np. odwołać grilla czy wypoczynek na plaży) w związku z nagłym zachmurzeniem, burzą czy opadami deszczu. 

Osoby, które zaplanowały dłuższy wypoczynek również mogą być nieco rozczarowane w związku z załamaniem pogody, które czeka nas po długim weekendzie. Na całe szczęście później ma być już tylko lepiej. 

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przepowiednie