Reklama
Reklama

Schudła 20 kg bez rygorystycznych diet. Katarzyna Dowbor nie je już tego produktu

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek. Od zawsze zachwyca na ekranach telewizyjnych swoim profesjonalizmem. Ostatnio zauważyliśmy pozytywne zmiany w jej wyglądzie. Gwiazda schudła aż 20 kg i zdradziła sekret na szczupłą sylwetkę bez rygorystycznych diet. Wystarczyło ograniczenie jednego produktu.

Katarzynę Dowbor widzowie najbardziej kojarzyli z programu "Nasz nowy dom". Obecnie gwiazdę możemy podziwiać w telewizji śniadaniowej "Pytanie na śniadanie". To tam wiele osób zauważyło, że prezenterka bardzo schudła

Dziennikarka miała problemy z utrzymaniem pożądanej wagi, między innymi ze względu na chorobę tarczycy. Jak zatem Katarzyna Dowbor osiągnęła wymarzoną sylwetkę?

Katarzyna Dowbor nie stosuje rygorystycznych diet, a mimo to schudła 20 kg

Katarzyna Dowbor nie schudła dzięki rygorystycznej diecie. Stwierdziła, że może ona przynieść więcej szkód niż pożytku. Nie liczyła na osiągnięcie szybkich efektów w krótkim czasie

Jak widać, dziennikarka podeszła do diety z rozsądkiem. Zmieniła swój tryb życia na zdrowszy, jedząc regularnie i ćwicząc. Pamiętajmy, że przy każdych schorzeniach należy skonsultować swój codzienny jadłospis ze specjalistą, który ustali indywidualną dietę. 

Jaki produkt Katarzyna Dowbor wyeliminowała z diety?

Katarzyna Dowbor regularnie spożywa posiłki, które mają określoną kaloryczność, a to wszystko dzięki diecie pudełkowej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku osób, które nie mają czasu na gotowanie w natłoku obowiązków. 

Dziennikarka przyznała także, że wyeliminowała z diety jeden produkt, jakim jest pieczywo. Dla wielu osób jego wykluczenie może być sporym wyzwaniem, ponieważ chętnie sięgamy po nie zarówno na śniadanie, jak i kolację. Ponadto możemy kupić je tanio w każdym sklepie. Do tego jest po prostu smaczne. 

Pamiętajmy jednak, aby podchodzić racjonalnie do odchudzania. Katarzyna Dowbor nadal zamierza pozostać przy zdrowym odżywianiu i diecie pudełkowej. Wyznała jednak, że nie chce już bardziej chudnąć. 

Zobacz też:

Nie tylko mięso. To warzywo z grilla będzie hitem każdej majówki

Smakują jak szarlotka z patelni. Szybkie i proste placuszki nie tylko dla dzieci

Ta zupa może zastąpić cały obiad. Jest smaczna i sycąca

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dieta | zdrowe odżywianie