Reklama
Reklama

Katarzyna Warnke wykluczyła je z diety. Ma 46 lat i wygląda rewelacyjnie

Katarzyna Warnke jest jedną z nielicznych gwiazd stawiających na minimalizm i naturalność. Niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć aktorkę bez makijażu. Wiele osób podziwia jej nieskazitelną cerę. Wiemy, jak Katarzyna Warnke dba o wygląd. Wystarczy wykluczyć z diety dwa składniki.

Katarzyna Warnke jest popularną, polską aktorką. W sierpniu gwiazda skończyła 46 lat, a i tak wygląda młodo i promiennie. Przedstawiamy sztuczki, które stosuje na odmłodzenie. Ważne znacznie ma pielęgnacja skóry, a także dieta. 

Katarzyna Warnke stosuje "yoge twarzy"

Aby skóra była miękka, jędrna i elastyczna Katarzyna Warnke regularnie stosuje masaż twarzy. Masowanie tej części ciała określiła mianem "yogi twarzy". Jak samodzielnie wykonać taki zabieg?

Na początek stosujemy delikatne, okrężne ruchy na dolnej powiece od wewnętrznego do zewnętrznego kącika, a następnie w przeciwnym kierunku na górnej powiece. Później stukamy opuszkami palców każdą cześć twarzy. Na koniec głaszczemy skórę od żuchwy do czoła i od nosa do uszu. 

Katarzyna Warnke wyznała również, że duże znaczenie ma codzienna pielęgnacja. Opowiedziała o niej w jednym z wywiadów:

Katarzyna Warnke ma również sposób na rozświetlenie cery. Stosuje zestaw maseczkowy, do którego zalicza maseczkę oczyszczającą i nawilżającą

Katarzyna Warnke wykluczyła dwa produkty z diety

Dieta Katarzyny Warnke obfituje w duże ilości kaszy, warzyw, owoców i nasion. Przede wszystkim jest zbilansowana. Aktorka całkowicie wykluczyła z jadłospisu cukier i mięso. Spożywa jednak duże ilości nabiału, który dla niektórych osób może być szkodliwy.


Zobacz też:

​Takie leczo robi Robert Makłowicz. Wspomina też najczęstszy błąd

Włosi jedzą je na potęgę, a w Polsce są zapomniane. Jadalne kwiaty do pizzy

Fasolkę podaję nie z bułką tartą, a z innym dodatkiem. Jest o niebo lepsza

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zdrowe żywienie | dieta