Reklama
Reklama

Beata Tadla zrzuciła 18 kilogramów. Postawiła na aktywność fizyczną i wykluczyła z diety te produkty

Beata Tadla została prowadzącą popularnego programu śniadaniowego. Na ekranie zachwyca widzów nie tylko profesjonalizmem, ale też szczupłą sylwetką. Gwiazda schudła aż 18 kilogramów dzięki wdrożeniu do codziennego trybu życia aktywności fizycznej oraz wykluczeniu z diety pewnych produktów. Znaczenie w jej życiu mają także praktyki oddechowe, pomagające osiągnąć dobre samopoczucie.

Beata Tadla uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła swoją receptę na zgubienie zbędnych kilogramów. Dziennikarka nauczyła się świadomego podejścia do odżywiania. Zaczęła również ćwiczyć i postawiła na praktyki oddechowe. 

Beata Tadla odżywia organizm, zamiast go karmić

Beata Tadla schudła, ponieważ zmieniła podejście do spożywania jedzenia. Gwiazda zwróciła uwagę na różnicę między karmieniem, a odżywianiem organizmu. Całkowicie zrezygnowała z mięsa, białego pieczywa, fast - foodów i smażonych potraw. To nie wszystko.

Dawniej dziennikarka od czasu do czasu lubiła wypić napój alkoholowy, jakim jest piwo. Z niego również postanowiła zrezygnować i to kilkanaście lat temu. Beata Tadla odżywia organizm tylko zdrowymi, nieprzetworzonymi produktami

Beata Tadla i jej aktywność fizyczna

Beata Tadla zaangażowała się także w aktywność fizyczną. Gwiazda podkreśliła jednak, aby wybrać sport, który sprawia przyjemność. Sama przyznała, że nie odczuwa radości z biegania czy ćwiczeń na siłowni. Co zatem trenuje?

Dziennikarka postawiła na nordic walking i pływanie. Dzięki takiej formie aktywności fizycznej Beata Tadla ma czas na relaks i medytację. Za sprawą pływania wyłącza się ze świata zewnętrznego, a w trakcie marszu z kijkami słucha audiobooków i podcastów. 

Beata Tadla zadbała nie tylko o odżywianie i aktywność fizyczną, ale też o rolę oddechu w swoim życiu. Dziennikarka stosuje praktyki oddechowe, które pomagają jej w wyciszeniu i odnalezieniu spokoju. 

Jak widać, gwiazda odnalazła radość w zdrowych nawykach. Jej postawa może stać się inspiracją dla innych osób do osiągnięcia wymarzonej sylwetki i dobrego samopoczucia bez radykalnych wyrzeczeń. 

Zobacz też:

Legumina z tego przepisu wychodzi obłędna. Teściowa wcina, aż jej się uszy trzęsą

Moja babcia robi pełną blachę tego ciasta. Po kwadransie zostają tylko okruszki

Kładę truskawki do foremek i zalewam je masą. W mgnieniu oka mam pyszne babeczki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dieta | zdrowe żywienie