Reklama
Reklama

​Tyle zarabiają uczestnicy "Tańca z Gwiazdami". Stawki za odcinek mogą przyprawiać o zawrót głowy

Nie od dziś wiadomo, że zarobki gwiazd telewizji, kolokwialnie mówiąc, nie należą do najniższych. Jednak za każdym razem, gdy zostaną ujawnione konkretne kwoty, wiele osób dostaje wręcz zawrotów głowy, gdyż są to wartości nieosiągalne dla zwykłego Kowalskiego. Sprawdź, ile za jeden odcinek "Tańca z Gwiazdami" otrzymują gwiazdy tego programu.

Ile zarabiają uczestnicy "Tańca z Gwiazdami"? Dwie osoby zdecydowanie na czele

Show, w którym osoby z pierwszych stron gazet pokazują swoje taneczne umiejętności, jest na antenie Polsatu od dziesięciu lat. W tym czasie na parkiecie mogliśmy podziwiać m.in. Anetę Zając, Krzysztofa Wieszczka, Annę Karczmarczyk czy Roberta Wabicha. W najnowszej edycji, która wystartowała 3 marca 2024 roku, w każdą niedzielę o 20:00 możemy kibicować Roksanie Węgiel, Anicie Sokołowskiej czy Krzysztofowi Szczepaniakowi. Teraz wiemy również, ile zarabiają największe gwiazdy hity telewizji Polsat.

Sprawdź również: Dojeżdżasz do świateł z wciśniętym lewym pedałem? Możesz za to naprawdę słono zapłacić

Z doniesień medialnych wynika jednak, że dwie gwiazdy znajdują się zdecydowanie na czele stawki, jeśli chodzi o zarobki w programie. Mowa o blogerce, influencerce i celebrytce Julii "Maffashion" Kuczyńskiej oraz aktorze i prezenterze Macieju Musiale. Jeśli wierzyć tym informacją, gwiazdy dostają od 15 do 20 tys. zł za każdy odcinek programu. Oznacza to, że w przypadku dojścia do finału programu mają szansę zarobić blisko 200 tys. zł w ciągu dwóch miesięcy.

Wysokie honorarium wynegocjowała również Dagmara Kaźmierczak. Z informacji medialnych wynika, że główna bohaterka show Super Polsatu "Dagmara szuka męża" otrzyma za jeden odcinek 10 tys. zł. Podobną stawkę otrzymała również Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która jednak odpadła już z programu zajmując 11 miejsce.

Iwona Pavlović ma jasne zdanie na temat stawek dla uczestników programu

Na temat zarobków uczestników wypowiedziała się również jedna z jurorek programu — Iwona Pavlović. Tancerka, dla której będzie to już 14. sezon w roli oceniającej, twierdzi, że "wszystko jest warte tyle, ile ktoś zapłaci". Jak sama twierdzi, zabezpieczyła finansowo swoją przyszłość. Bardzo możliwe, że pomogły jej w tym zarobki właśnie w "Tańcu z Gwiazdami". Jeśli wierzyć informacjom o zarobkach innej jurorki, Ewy Kasprzyk, może ona liczyć nawet na 150 tys. zł za cały sezon programu. Jak widać, jest to kwota znacznie powyżej najniższej krajowej, a nawet średniej krajowej pensji.

Zobacz też:

Tyle dziś zapłacimy za truskawki. Ekspert wyjaśnia, czy ceny w końcu spadną

​Ostatni dzwonek, by dostać 5 tys. zł na dom jednorodzinny. Za miesiąc koniec zbierania wniosków

​Nawet trzykrotny wzrost opłat za czynsz. Kto będzie musiał płacić więcej?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pieniądze