Reklama
Reklama

​Nie przegap tej promocji w Rossmannie. Nawet 50 proc. zniżki na zakupy

Lider rynku chemiczno-gospodarczego w Polsce przygotował specjalną promocję dla swoich klientów. Jest to połączenie akcji charytatywnej z zachęcaniem do aktywności fizycznej, a nagrodą są naprawdę duże zniżki. Dowiedz się, jak wziąć udział w akcji Rossmann Run i jak zdobyć 50 proc. zniżki na zakupy.

Jak wziąć udział w Rossmann Run?

Promocja jest skierowana do użytkowników zarejestrowanych w Klubie Rossmann, posiadających aplikacje Rossmann PL oraz Rossmann Run, a także telefon z systemem Android (minimum 8.0) lub iOS (minimum 14.0) z dostępem do internetu oraz aktywnymi usługami Google. Pamiętaj, by podczas instalacji aplikacji Rossmann Run wyrazić zgodę na dostęp do dokładnej lokalizacji urządzenia podczas używania aplikacji i zawsze, na wyłączenie optymalizacji baterii (włączenie trybu oszczędzania baterii może skutkować błędami w rejestracji przebiegniętego dystansu) oraz na dostęp do aktywności fizycznej.

Sprawdź również: ZUS rozpoczyna kontrole. Wiele zasiłków zostaje cofniętych

Następnie wchodzimy w aplikację Rossmann PL i z jej poziomu uruchamiamy Rossmann Run. Dzięki temu możemy wypróbować jej działanie w trybie testowym przed biegiem głównym. Po jej włączeniu powinna rejestrować długość naszego biegu oraz pokazywać mapkę z jego przebiegiem. Pamiętaj, by w dniu głównego biegu, czyli w sobotę 25 maja, mieć naładowany telefon. Następnie musisz przebiec co najmniej 1 kilometr (maksymalnie 10 km) w czasie krótszym niż 2 godziny. Po upływie tego czasu aplikacja sama zakończy bieg. Pamiętaj, że przed zarejestrowaniem się na bieg w aplikacji Rossmann PL musisz wpłacić 5 zł na jedną z podanych organizacji charytatywnych.

Promocja w Rossmannie. Od czego zależy wysokość rabatów?

Za udział w biegu w sobotę 25 maja można otrzymać od 5 do nawet 50 proc. rabatu na zakupy w drogeriach Rossmann. Od czego zależy wysokość rabatów? Tylko i wyłącznie od przebiegniętego dystansu. Za każdy pełny kilometr uczestnik otrzyma 5 proc. rabatu, czyli przebiegając dwa kilometry, otrzymamy 10 proc. zniżki, przy 5 km zniżka będzie wynosiła 25 proc. Maksymalna promocja w Rossmannie wyniesie zatem 50 proc. dla osoby, która przebiegnie 10 kilometrów w dwie godziny. Warto jednak wiedzieć, że w dniu biegu głównego można pobiec tylko raz i nie można tego rozłożyć "na raty".

Sprawdź również: Szykują się nowe opłaty za śmieci? Niektórzy zapłacą dużo więcej

Dostałeś rabat i... co dalej?

Każdy uczestnik biegu otrzyma kupon promocyjny odpowiedni do przebiegniętego dystansu i będzie on widoczny w aplikacji Rossmann PL. Wszystkie kupony mają się pojawić na profilach uczestników najpóźniej do 23:59 w dniu 27 maja. Działają one jednorazowo i można je wykorzystać tylko i wyłącznie w drogeriach stacjonarnych. Promocja w Rossmannie nalicza się od cen regularnych podczas zakupów do kwoty 300 zł. Z rabatu będzie można skorzystać do 31 maja włącznie. W regulaminie akcji zostały wymienione produkty, które są wyłączone z promocji w Rossmannie.

Zobacz też:

​Jeden dokument i wyższa emerytura od następnego miesiąca. Kto może skorzystać?

​Koniec z płaceniem gotówką. Już niedługo będą obowiązywały niskie limity

​Mechanicy są zgodni. Kupno jednego z tych aut doprowadzi cię do bankructwa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pieniądze | zniżki