Reklama
Reklama

Twój chłopak nosi takie imię? Powinnaś to wiedzieć, zanim za niego wyjdziesz

Chcesz wiedzieć, jakim mężem będzie w przyszłości twój chłopak lub narzeczony? Zanim podejmiesz decyzję o tym, aby spędzić z danym mężczyzną resztę życia, powinnaś poznać go jak najlepiej poprzez wspólne rozmowy i spędzanie czasu w różnych okolicznościach. Nie zaszkodzi także zainteresować się znaczeniem jego imienia. Niektórzy twierdzą, że to może zdradzić kluczowe informacje na temat charakteru ukochanej osoby!

Imię może wiele powiedzieć o danym człowieku, dlatego jego wybór nigdy nie powinien być przypadkowy. Osoby zainteresowane numerologią uważają, że nazywając młodego człowieka w określony sposób, rodzice przekazują mu predyspozycję do konkretnych zachowań. 

Takie słowa warto traktować z przymróżeniem oka, ale ponoć lepiej chuchać na zimne, Dlatego w formie ciekawostki przed ślubem koniecznie poznaj znaczenie iminia twojego narzeczonego. Dzięki temu dowiesz się, jakim mężem będzie.

Antoni to mężczyzna pełen niespodzianek

Antoni to numerologiczna 1. Liczba ta jest mocno powiązana z silną męską energią, a samo imię mężczyzny oznacza "niewyczerpalność" i nieskończoność", Symbolizuje to nieustanny ruch, inicjatywę i pewność siebie, dlatego małżeństwie z nim na pewno nie będziesz się nudzić. 

Po Antonim możesz spodziewać się licznych niespodzianek, pytanie tylko, czy jesteś na nie wszystkie gotowa. Jest to mężczyzna namiętny i żądny przygód, który potrafi sprawić, by jego kobieta czuła się wyjątkowa. Uwielbia towarzystwo pięknych pań, ale jeśli tylko łączy was prawdziwa więź, nie powinnaś obawiać się zdrady.

Może cię zainteresować: Skandynawskie imię będzie hitem porodówek w 2024 roku. Szybko pnie się w rankingu

Filip ma duszę marzyciela romantyka

Mężczyzna o imieniu Filip jest numerologiczną 7, która jest utożsamiana z duszą marzyciela romantyka. Ma dobre serce, jest silnie uduchowiony i wierny, więc w małżeństwie na pewno będziesz więc dla niego całym światem. Nie zapomni o twoich urodzinach, rocznicach ani innych wydarzeniach. 

Filip uwielbia zresztą pikniki, grille czy inne imprezy na świeżym powietrzu. Będzie też z tobą rozmawiał całymi godzinami, ale ponieważ ma naturę lekkoducha, sprawy papierkowe mogą być jego piętą achillesową. Musisz więc przygotować się na to, że to ty, a nie Filip będziesz miała pamiętać o opłaceniu rachunków, rezerwacji hotelu i biletów na wspólne wyjazdy. 

Karol będzie rozśmieszał cię każdego dnia

Numerologia Karola wynosi 3. Możesz więc liczyć na to, że małżeństwo z tym mężczyzną przepełnione będzie śmiechem i wspólną zabawą. Dla panów o tym imieniu w życiu liczą się przede wszystkim dobre wspomnienia. 

Mężczyźni o imieniu Karol nie pozostają długo w złym humorze, ponieważ nie lubią podchodzić do życia zbyt poważnie. Potrafią pocieszyć swoją partnerkę, lecz powinnaś mieć na uwadze, że powiększanie majątku nie jest ich głównym, życiowym celem. Zamiast się dorabiać, wolą po prostu cieszyć się każdym dniem, wydając zarobione pieniądze na podróże i dobre jedzenie. A to dla lepiej zorganizowanych, skupionych na rozwoju kobiet może być problemem.

Czytaj również: Te imiona przyciągają szczęście i pieniądze, ale polscy rodzice nie chcą ich nadawać

Mateusz tworzy trwałe i stabilne związki

Jeżeli natomiast twój partner ma na imię Mateusz, powinnaś wiedzieć, że jest to numerologiczna 6. Mężczyźni, którzy noszą to imię, są ambitni i dobrze zorganizowani. Są inteligentne i życzliwe, więc inni ludzie bardzo ich lubią, ale charakterem bliżej jest im do introwertyków.

Panowie o imieniu Mateusz to osoby inteligentne i pracowite, które w życiu cenią sobie stabilne, długotrwałe relacje, a rodzina jest dla nich najważniejsza. Jeżeli ty jesteś taką osobą, to na pewno możesz liczyć na solidny, wieloletni związek pełen wzajemnego szacunku. Kto wie, może nawet aż po sam grób?  

Tomasz okazuje uczucia w specyficzny sposób

Bardzo popularne wśród mężczyzn jest również imię Tomasz, któremu według numerologii przypisana jest liczba 4. Panowie o tym imieniu są charyzmatyczni i bardzo męscy, ale jednocześnie powściągliwi w wyrażaniu uczuć. Mają dość specyficzny język miłości, dlatego niestety  związku z taką osobą momentami możesz czuć się odsunięta na bok. 

Tak naprawdę ich serce jest dobre, a uczucia okazują poprzez ciężką pracę, starając się zapewnić partnerce i dzieciom jak najlepsze warunki. Przy wrażliwej i emepatycznej kobiecie, na pewno otworzą się i zrozumieją, że w życiu liczą się nie tylko pieniądze. Kluczem do udanego związku z numerologiczną czwórką jest jednak dobra komunikacja.

Zobacz też:

Chcesz, by twoje dłonie wyglądały młodo? Te kolory paznokci omijaj szerokim łukiem

Te buty zostały stworzone na lato dla pań po 50-tce. Grażyna Torbicka nosi je od lat

Taką sukienkę na wesele założyła Małgorzata Socha. Ultramodna, lecz wzbudza kontrowersje

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: związek | rodzina