Reklama
Reklama

Nowy trend na TikToku sprawdzi trwałość twojego związku. Wystarczy 12 pytań

Jesteś w związku od kilku miesięcy a może nawet lat, ale wciąż zastanawiasz się, czy aby na pewno, ty i twój partner do siebie pasujecie? W takim razie przeprowadź prosty tekst, aby rozwiać swoje wątpliwości. Ten randkowy trend z TikToka z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność. Najwyraźniej wielu internautów chce przekonać się, czy ich aktualne związki są tylko chwilową przygodą, czy też miłością na całe życie.

Internauci na całym świecie oszaleli na punkcie nowego trendu randkowego z TikToka. Dzięki niemu zarówno kobiety, jak i mężczyźni masowo wystawiają na próbę swoje związki, zadając swoim ukochanym 12 pytań przygotowanych przez eksperta. W ten sposób mogą szybko przekonać się, czy ich znajomość zmierza w dobrym kierunku. 

Jeżeli ty również nie jesteś w stu procentach pewna, swojego partnera, przeprowadź ten test, a lada moment przekonasz się, czy macie większą szansę na wspólną szczęśliwą przyszłość czy może raczej na rychłe rozstanie.

"12 pytań" to nowy gorący trend na TikToku. Pozwoli ci szybko sprawdzić partnera

"12 pytań" to teraz najgorętszy trend randkowy na TikToku. Pozwoli ci on szybko sprawdzić, czy relacja z osobą, z którą umawiasz się od dłuższego czasu, jest chwilową przygodą, czy też ma szansę przeistoczyć się w poważny związek. Siła przygotowanego przez eksperta testu obiera się na szczerości. Zakłada on więc, że twój partner będzie szczerze odpowiadał na 12 pytań. Nawet jeśli niektóre odpowiedzi wydają ci się oczywiste, to na świecie jest wiele osób, które naprawdę  wstydzą się zadać je bliskiej osobie.

Pytania te dotyczą nie tylko tego, co w tej chwili czuje do ciebie partner, ale odnoszą się także do waszych wspólnych początków jego przeszłości i planów na przyszłość. Nie lekceważ mocy tej zabawy, bo może dać ci szczere odpowiedzi na temat podejścia drugiej osoby do waszego wspólnego związku. Masz szansę dowiedzieć się, w jaki sposób tak naprawdę postrzega cię twój chłopak, poznać powód, dlaczego jeszcze ci się nie oświadczył lub przekonać się, które cechy najbardziej w tobie ceni.

O to zapytaj dziewczynę lub chłopaka. Dowiesz się, czy do siebie pasujecie

Jeżeli nie jesteś pewna, czy ty i twój partner do siebie pasujecie, przeprowadź na nim słynny tekst "12 pytań" z TikToka. Możesz wykorzystać do tego komunikator typu Messenger, Whatsapp, zadać pytania SMS-em, przez telefon czy czat wideo. Możesz również zrobić to osobiście i to pozwoli ci dodatkowo, na bieżąco obserwować reakcję ukochanej osoby, wyłapanie jej zawahań oraz kłamstw podczas odpowiedzi.

Czytaj również: Najlepsze pary robią to regularnie. Stosuj te 4 triki, a partner nie pomyśli o innej

Oto 12 rzeczy, o które powinnaś zapytać swojego partnera:

 • Jeżeli ktoś zapyta, kim dla ciebie jestem, co odpowiesz?
 • Jakie są trzy rzeczy, które we mnie najbardziej cenisz/ kochasz?
 • Czym różnię się od innych osób, z którymi się spotykałeś w przeszłości?
 • Czego we mnie najbardziej nie lubisz?
 • Co najbardziej we mnie lubisz?
 • Jakie było twoje pierwsze wrażenie na mój temat?
 • Jakie trzy rzeczy często powtarzam?
 • Na jaką jedną rzecz masz nadzieję co do naszej przyszłości?
 • Gdybyśmy byli w tym momencie razem, co byśmy robili?
 • Jak myślisz, co byś teraz robił, gdybyśmy się nigdy nie spotkali?
 • Jak wyglądało twoje życie, zanim się poznaliśmy?
 • Czy zawsze będę zajmować szczególne miejsce w twoim sercu?

Zobacz też:

Już nie szorty. W tym roku modne będą spodnie w stylu Julii Wieniawy

To najmodniejsza kurtka sezonu. Idealna na chłodne dni

Czółenka Mai Bohosiewicz będą nosić wszyscy. Tak wygodne, że żal zdejmować

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: związek | rodzina