Reklama
Reklama

Najgorsze żony mają te imiona. Lepiej na nie uważać

Znalezienie partnerki, z którą można spędzić życie, nie jest proste. To dlatego, że trzeba wsłuchać się nie tylko w emocje, ale również racjonalnie ocenić, czy dana kobieta ma cechy, które sprawią, że będzie dobrą partnerką i matką. Kobiet, o jakim imieniu lepiej unikać?

Imiona nadawane przez rodziców są wybierane skrupulatnie. Zanim dziecko pojawi się na świecie, mama i tata analizują, jakie znaczenie będzie miało konkretne imię. Zdaniem wielu osób, może mieć to wpływ m.in. na cechy charakteru.

Poszczególne cechy charakteru są kluczowe w kontekście powodzenia związków. Zdolności do okazywania dobrych emocji, empatia, czy wyrozumiałość są podstawą każdego udanego małżeństwa. Jednak, czy po imieniu można rozpoznać, czy dana kobieta nadaje się na żonę, czy nie?

Astrolodzy i wróżbitki radzą, których imion unikać

Odczytywanie znaków z niebios, czy rozszyfrowywanie komunikatów przekazywanych przez gwiazdy to domena astrologów. Z kolei wróżbitki posługują się kartami lub innymi narzędziami, żeby przewidzieć przyszłość. Właśnie w tych dziedzinach można znaleźć wskazówki odnośnie do tego, czy kobieta o konkretnym imieniu będzie dobrą żoną.

W odczytywaniu znaczenia imion wyspecjalizowały się szczególnie romskie wróżbitki. Specjalną moc mają nabywać wskutek nagłego wypadku, czy przejścia ciężkiej choroby. Ze względu na takie wydarzenia i balansowanie na linii życia i śmierci, są one w stanie odczytywać sygnały niewidoczne dla innych.

Najgorsze imiona żon – na które z nich trzeba uważać?

Imieniem sugerującym, że konkretna kobieta może być nieodpowiednią żoną, jest Żaneta. Choć z pewnością nie brakuje wyjątków dla tej reguły. Kobiety o tym imieniu mogą być impulsywne, bujać w obłokach i być nieczuła na emocje innych osób.

Wróżbitki często zwracają uwagę na to, żeby uważać na Weroniki. Znalezienie przez nie miłości nie jest proste, ponieważ często oczekują od partnera niemożliwego. Z wiekiem nabywają jednak mądrości życiowej i mają potencjał na to, żeby stać się dobrymi żonami.

Astrolodzy sugerują, aby uważać na Sylwie. Kobiety o tym imieniu są kochliwe, ale w swoich uczuciach niestałe. Funkcjonuje jednak przekonanie, że mężczyzna, który naprawdę wpadnie im w oko, będzie dla nich całym światem.

Jak znaleźć partnerkę, która będzie dobrą żoną?

Trzeba mieć na uwadze, że astrologia, czy wróżby to para-nauka i nie jest żadną wytyczną. Można ją co najwyżej traktować jako ciekawostkę. Żeby znaleźć kobietę, która będzie dobrą żoną, trzeba zwrócić uwagę na jej charakter, to jak się zachowuje pod wpływem emocji, a także, czy interesuje się swoim partnerem i go docenia. Z kobietą o tych cechach można stworzyć udany związek, nawet jeśli będzie miała na imię Żaneta, Weronika, czy Sylwia.

Zobacz też:

Nie wylewaj wody po gotowaniu ryżu. Dzięki niej koszule będą białe, jak nigdy

​Karta Moja Biedronka. Ważny informacja dla klientów. Mają dwa wyjścia

​W twojej diecie brakuje białka? Dietetyk radzi, jak zdrowo je uzupełnić

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: związek