Reklama
Reklama

Tu skorzystasz z darmowego kina plenerowego. Seanse w piątki przez całe wakacje

Bezpłatne kino plenerowe to świetna propozycja na spędzenie letniego wieczoru. W końcu lato w mieście również może być ciekawe i pełne atrakcji. Kino pod gołym niebem z pewnością się do nich zalicza. Jeśli jesteś z Warszawy i nie masz co robić w piątkowe wieczory, to już masz. Dowiedz się więcej na temat możliwości udziału w kinie plenerowym w Warszawie i nie tylko. 

Oglądanie kinowych produkcji pod gołym niebem na leżaku lub wygodnie na kocu brzmi jak idealny pomysł na spędzenie letniego wieczoru. Jest to możliwe do realizacji między innymi w Warszawie, gdzie na zainteresowanych czeka bezpłatne kino plenerowe finansowane z budżetu obywatelskiego. Co wiadomo na temat tej inicjatywy?  

Bezpłatne seanse filmowe na warszawskim Żoliborzu. Kiedy i dla kogo?  

Seanse filmowe organizowane na świeżym powietrzu przyciągają tłumnie mieszkańców i przybyłych do miasta turystów. To doskonała forma rozrywki, która zdobywa coraz więcej fanów. Między innymi na warszawskim Żoliborzu, gdzie co piątek na miłośników filmów czeka darmowe kino plenerowe.  

Wieczory filmowe “pod chmurką" to cykl ośmiu spotkań, które odbywają się na placu Grunwaldzkim w piątki od godziny 21.00. Przedsięwzięcie finansowane jest z budżetu obywatelskiego na te rok, co tylko pokazuje, jak taka forma rozrywki jest ważna na mieszkańców.  

Takie seanse filmowe to możliwość miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu w piątkowy wieczór, a także doskonała forma integracji. To propozycja dla całych rodzin, grupy znajomych czy par. Na zainteresowanych czekają co piątek do 26 lipca wygodne leżaki i film. 

Zobacz również:  Mało kto wie o tych miejscach na warszawskim lotnisku. Mogą bardzo ułatwić podróż

Gdzie jeszcze w Polsce można skorzystać z darmowego kina plenerowego?  

Warszawski Żoliborz to niejedyne miejsce w Polsce, gdzie można skorzystać z bezpłatnego kina plenerowego. Taka forma rozrywki w miastach cieszy się coraz większą popularnością. Przede wszystkim, dlatego że jest dostępna dla wszystkich. Ponadto na takich wydarzeniach panuje wyjątkowa atmosfera. To również świetny sposób na spotkanie z kulturą.  

Kino letnie dostępne jest nie tylko w Warszawie, ale również między innymi we Wrocławiu. Wystarczy wybrać się w okolice Hali Stulecia, aby skorzystać z inicjatywy, jaką jest “Kino letnie na Pergoli". Można wybrać się również na film przy Wrocław Fashion Outlet.  

Propozycje letnich seansów kinowych na świeżym powietrzu dostępne są także w Poznaniu czy Katowicach. Zdecydowanie jest w czym przebierać. Przed wybraniem się warto sprawdzić szczegóły dotyczące danego wydarzenia, ponieważ te różnią się w zależności od miasta. Warto tego typu inicjatyw szukać również w innych miastach.

Może cię zainteresować: Planujesz wakacje nad Bałtykiem? W tym miesiącu będzie najwięcej opadów

Zobacz też:

Ta krakowska kamienica wygląda jak z baśni braci Grimm. Podobną można znaleźć we Wrocławiu

​Nazywają ją Miastem Aniołów. Leży rzut beretem od Krakowa

W tym miejscu w Polsce powstało nowe jezioro. To wszystko zasługa zwierząt

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: atrakcje | wakacje