Reklama
Reklama

​Sztuczna inteligencja może zaplanować twój urlop. Sprawdź, jak działa

Chcesz mieć idealnie zaplanowane wakacje bez konieczności płacenia milionów monet za usługi biura podróży? To rozwiązanie jest idealne dla ciebie, a w planowaniu wyjazdy pomoże ci nie kto inny, jak sztuczna inteligencja. Dowiedz się, jak to działa i kto może skorzystać z bezpłatnego planowania urlopu.

Wystarczą trzy kroki do zaplanowania idealnego urlopu

O stronie, która dzięki AI może zaplanować twój urlop, opowiedziała na Instagramie Karolina Portalska. Na jej koncie znajdziemy wiele pomocnych wskazówek dotyczących właśnie zagranicznych wyjazdów. Jednak korzystanie z pomocy sztucznej inteligencji w planowaniu wojaży może być prawdziwym game changerem. Jak to działa?

Po pierwsze, wchodzimy na stronę www.buildai.space/app/trip-planner-ai. To właśnie tam znajdziemy planer podróży z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Na stronie mamy do wypełnienia trzy pola. Pierwsze z nich to długość pobytu. Mamy do wyboru: 1 dzień, 2 dni, 3 dni, 4 dni, 5 dni, 6 dni oraz 7 dni.

Sprawdź również: To jezioro kochają celebryci. Leży 40 minut od Krakowa i zachwyca widokami

Drugie pole to cel podróży. W tym przypadku nie korzystamy z rozwijanego menu, tylko wpisujemy miejsce, do którego chcemy jechać. Możemy wpisywać nazwy po polsku, a wybór jest spory. Przykładowo wpisując "Majorka", możemy wybrać zarówno najmniejszą wyspę w archipelagu Balearów, jak i Danowo-Majorka, czyli osadę leśną w gminie Goleniów.

Ostatnim pole do wyboru jest styl podróżowania. W tym przypadku znów mamy do czynienia z rozwijanym menu, z którego można wybrać aż pięć opcji: relaks, kultura i historia, romantyczny dla par, przyjazny rodzinie lub przygoda i outdoor. Bez wątpienia każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i do swojego typu wyjazdu.

Jak będzie wyglądał plan naszej podróży?

Po wygenerowaniu planu podróży na twoim ekranie wyświetli się lista aktywności, które proponuje sztuczna inteligencja w danym miejscu, a które odpowiadają wybranemu przez nas stylowi podróżowania. Plan obejmuje zarówno miejsca spożywania posiłków z podziałem na śniadanie, obiad czy kolację, jak i atrakcyjne lokacje do odwiedzenia. AI nie pomoże nam jednak z wyborem i rezerwacją hotelu, to musimy zrobić we własnym zakresie. Co sądzicie o takim planowaniu podróży? Skorzystacie z niego podczas następnego wypadu?

Zobacz też:

Błękitne, żółte, a nawet purpurowe. Tajemnicze jeziorka w Sudetach

Polacy kupują je na potęgę i wieszają na lodówkach. Tak niszczą swój sprzęt

Talizmany, menu w knajpach, egzotyczne zdjęcia. Tak naciągają Polaków na wakacjach

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: atrakcje | ciekawe miejsca