Reklama
Reklama

​Polski Disneyland już otwarty. Ten park rozrywki przyciąga tłumy

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce i jeden z największych w Europie. Na obszarze ponad 70 hektarów znajdziemy różnego typu atrakcje, które zachwycą nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Poznaj otwartą pod koniec kwietnia Sweet Valley i już teraz zaplanuj rodzinny urlop w zatorskim parku rozrywki.

Park rozrywki Energylandia w Zatorze funkcjonuje od 2014 roku. Nie oznacza to jednak, że nie są w nim otwierane nowe strefy, takie jak Sweet Valley. Ta atrakcja dostępna jest dla zwiedzających od soboty 27 kwietnia.

Jakie atrakcje oferuje Sweet Valley w Energylandii?

Sweet Valley to idealne miejsce dla wszystkich fanów słodyczy. Znajdziemy tam m.in. rollercoaster, który zabierze nas w podróż do babeczek, ciasteczek i chrupiących wypieków, słodką kolejkę NACOMI HONEY HARBOUR czy też... filiżanki. Tak, będzie można wsiąść do filiżanki i pokręcić się tak, jak w bajkach czy romantycznych filmach. Oprócz tego w Sweet Valley znajdziemy także karuzelę wiedeńską ze słodyczami, magiczne drzewo, spływ łódką po czekoladowej rzece, balonową karuzelę, szaloną stodołę oraz kolejkę dla dzieci wśród lizaków.

Sprawdź również: Bajkowe miejsce na południu Polski. Tu zachwycisz się naturą bez tłumów

Ceny biletów w Sweet Valley w Energylandii

Strefa Sweet Valley nie jest oddzielną atrakcją parku zabaw Energylandia, zatem konieczne jest kupienie wejściówek do całego zatorskiego kompleksu. Do zakupu dostępne są zarówno bilety jednodniowe, jak i dwudniowe. W sezonie wysokim (22 czerwca — 1 września 2024) za 1-dniową wejściówkę ulgową zapłacimy 149 zł, natomiast za bilet normalny — 199 zł. Z kolei 2-dniowy bilet ulgowy kosztuje 269 zł, a za 2-dniowy bilet normalny będziemy musieli zapłacić 359 zł.

Trochę niższe ceny obowiązują poza sezonem wysokim, czyli od 6 kwietnia do 21 czerwca oraz od 2 września do 27 października 2024 roku. W tym okresie za 1-dniowy bilet ulgowy zapłacimy 129 zł, a za normalny — 179 zł. Z kolei za 2-dniowy bilet ulgowy trzeba zapłacić 229 zł, a za 2-dniowy bilet normalny zapłacimy 319 zł. Dzieci do lat 3 wchodzą do Energylandii za 1 zł bez względu na sezon.

Zobacz też:

Błękitne, żółte, a nawet purpurowe. Tajemnicze jeziorka w Sudetach

Polacy kupują je na potęgę i wieszają na lodówkach. Tak niszczą swój sprzęt

Talizmany, menu w knajpach, egzotyczne zdjęcia. Tak naciągają Polaków na wakacjach

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: atrakcje | ciekawe miejsca | weekend w Polsce | podróż samochodem