Reklama
Reklama

Polska lodowa atrakcja zaprasza turystów. To największy labirynt na świecie

Ferie zimowe to okres poszukiwań ciekawych atrakcji i miejsc wartych odwiedzenia. Wiele osób pragnie spędzić wolny czas w iście zimowej scenerii i poczuć prawdziwy smak śniegu i mrozu. Idealne miejsce na spędzenie czasu dla całej rodziny mieści się niedaleko skoczni narciarskiej w Zakopanem. Chcesz przenieść się w zimowy świat rozrywki? Jest to możliwe dzięki niezwykłej atrakcji leżącej tuż pod Tatrami.

Wiele osób decyduje się na spędzenie ferii w górach. Często wybór pada na Zakopane. Zimowe szaleństwo zazwyczaj kojarzy się z jazdą na nartach lub sankach czy z lepieniem bałwana. Niesamowita atrakcja w Zakopanem zapewnia zupełnie inny wymiar rozrywki. Chcesz przejść największy lodowy labirynt na świecie? A może fascynują Cię rzeźby ze śniegu i lodu? Te i wiele atrakcji czeka na turystów w Snowlandii.  

Dla dzieci, jak i dorosłych - idealny na śnieżne szaleństwo  

Ta sezonowa atrakcja każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów. Każdy znajdzie bowiem tam coś, co go zainteresuje i sprawi radość. W 100% zrealizowany ze śniegu labirynt czeka na odwiedzających i śmiałków, którzy chcą przemierzyć jego zaplątane korytarze.  

Śnieżny labirynt to najsłynniejsza atrakcja zimowego parku rozrywki Snowlandia. Stworzenie jej zależne jest od warunków pogodowych, a potrzebny czas na wzniesienie projektu to aż cztery tygodnie. Cały zamysł zrobi wrażenie na każdym. Nawiasem mówiąc, labirynt ten prześcignął wielkością labirynt z Kanady i uznawany jest za największą tego typu budowlę w Polsce i na świecie.  

Zgubienie się w niej jest gwarantowane, ale o to przecież chodzi w labiryntach. Skomplikowany system śnieżnych tuneli sprawi ogrom radości tym najmłodszym, jak i ich rodzicom. To świetna zabawa dla całej rodziny. Za znalezienie wyjścia ze śnieżnego labiryntu czeka nagroda, w postaci pięknych górskich widoków prosto ze szczytu platformy widokowej.  

Przeczytaj również: Wybierasz się na ferie w góry? Tak unikniesz korków na Zakopiance

Lodowy labirynt to tylko jedna z wielu atrakcji Snowlandii

Robiący niesamowite wrażenie labirynt nie jest jedyną atrakcją, która czeka na turystów w tej śnieżnej krainie. Do dyspozycji odwiedzających jest również igloo z rzeźbami wykonanymi z lodu i śniegu. W każdej komnacie znaleźć można dzieła wykonane przez artystów z Podhala. Co roku rzeźby dotyczą innej tematyki.  

Dodatkowo spędzając czas w Snowlandii skorzystać można z niesamowitej górki saneczkowej, idealnej na śnieżne szaleństwo. Mogłoby się wydawać, że to atrakcja dla dzieci, ale nic bardziej mylnego. To świetna zabawa również dla dorosłych. Profesjonalnie przygotowana górka jest idealna do zabaw zarówno w dzień, jak i wieczorową porą.  

Oprócz rozrywki każdy odwiedzający może przeżyć niesamowitą przygodę ze zwierzętami zamieszkującymi Tatry. Wszystko za sprawą Tatrzańskiego Parku Edukacyjnego. To świetna okazja na zapoznanie się z fauną i florą Podhala. W tym roku na turystów czeka również zupełna nowość, a mianowicie Jaskinia Śpiących Rycerzy. To niesamowite lodowe show, dzięki któremu w przyjemny sposób można zapoznać się z tatrzańskimi legendami oraz anegdotami.  

W Snowlandii zapewniony jest dzień pełen wrażeń dla całej rodziny. Zupełnie nowy sposób spędzenia czasu w Zakopanem dla dzieci, jak i dorosłych. Warto odwiedzić największy lodowy labirynt na świecie, będąc na Podhalu. Zwłaszcza że jest to oferta sezonowa. Wystarczy kupić bilet i cieszyć się prawdziwą śnieżną przygodą.  

 

Zobacz też:

To tu leży najpiękniejsza plaża 2024 r. Wcale nie we Włoszech czy w Hiszpanii

Co robić w ostatni weekend ferii w Krakowie? Tych atrakcji nie możesz przegapić

To nie Karaiby, to wyspa w Europie. Zachwyca, a mało kto o niej słyszał

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawe miejsca | atrakcje | góry