Reklama
Reklama

​Podczas urlopu pada deszcz? Ten hotel zwróci ci pieniądze za złą pogodę

Wybierając się na wakacje, szczególnie w egzotyczne kraje, większość osób oczekuje przede wszystkim dobrej pogody. Niestety zdarzeń atmosferycznych nie da się przewidzieć. Jednak jeden z hoteli należących do międzynarodowej sieci, wprowadził... zwrot pieniędzy za deszcz. Dowiedz się, który to obiekt i jakie warunki trzeba spełnić.

Zwrot pieniędzy za deszcz. Który hotel ma taką ofertę?

Deszczowa pogoda może pokrzyżować plany wakacyjne, a to może się znacznie przełożyć na chęć wyjazdu w miejsca, gdzie opadów może być najwięcej. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wyszedł hotel InterContinental Singapore. Dyrektor generalny obiektu wprowadził taką funkcję jako "składową luksusowego podróżowania"

Dla podróżnych, którzy spełnią warunki, będzie przysługiwał zwrot opłaty za nocleg. Choć oferta brzmi dość niecodziennie, to nie jest to pierwszy tego typu produkt na rynku. Podobne "ubezpieczenie" dla swoich gości ma hotel Renwick, który znajduje się w Nowym Jorku.

Sprawdź również: Już nie Turcja. W tym roku najtańsze wakacje all inclusive spędzisz tutaj

Jakie warunki muszą spełnić goście, by dostać zwrot pieniędzy za deszcz?

Przede wszystkim "ubezpieczenie od deszczu" przysługuje gościom, którzy wynajmą konkretne pokoje. Mowa o mniejszych apartamentach, których cena za noc przekracza 633 dolary oraz apartamentu prezydenckiego (cena za noc od 3350 dolarów). Dodatkowo deszcz musi padać w odpowiednich godzinach. Chodzi o opady przez minimum 120 minut w 4-godzinnym bloku czasowym między godziną 8:00 a 19:00. 

Co więcej, klienci nie otrzymają zwrotu pieniędzy na swoje konto. Środki zostaną wypłacone w formie vouchera, który należy wykorzystać w hotelu InterContinental Singapore w ciągu tygodnia od jego otrzymania.

Zobacz też:

Protesty w kolejnym lubianym przez Polaków kraju. Lokalni mieszkańcy nie chcą więcej turystów

W ten sposób zaoszczędzisz na biletach PKP. Wystarczy, że poznasz tę metodę

W tym miejscu w Polsce można spotkać prawdziwe bizony. Atrakcja dla dużych i małych

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: turystyka | urlop | wakacje | podróż samolotem