Reklama
Reklama

​Ostatnie dni na udział w konkursie. Do wygrania darmowy wyjazd do Azji

Korea Południowa jest dla przeciętnego Polaka państwem naprawdę egzotycznym. Nic dziwnego, gdyż oddalona jest od naszego kraju o 11 godzin lotu samolotem, a bilet lotniczy w jedną stronę kosztuje tyle samo, co najniższa krajowa pensja. Na szczęście pojawiła się możliwość, by odwiedzić ten kraj... za darmo. Dowiedz się, kto może wygrać darmowy wyjazd do Korei Południowej.

Visit Korea zaprasza do konkursu

Koreańska organizacja turystyczna "Visit Korea" przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka do Korei Południowej wraz z przelotem, zakwaterowaniem czy ubezpieczeniem. Żeby wziąć udział w konkursie, należy spełnić trzy warunki. Przede wszystkim nie można być obywatelem Korei bądź jej rezydentem, więc bez przeszkód udział w konkursie mogą wziąć Polacy.

Sprawdź również: Najlepszy czas na wycieczkę do Holandii. Możesz wziąć udział w słynnym festiwalu

Drugim warunkiem jest bycie gotowym do wyjazdu w dniach od 20 do 24 maja 2024 roku. Pod tym pojęciem zawiera się nie tylko wolny czas, ale również posiadanie ważnego paszportu czy możliwość uzyskania wizy. W tym drugim przypadku nie dotyczy to Polaków, gdyż podróżując do Korei Południowej w celach turystycznych, na okres krótszy niż 90 dni nie jest ona wymagana.

Ostatni warunek jest najbardziej kreatywny. Chodzi o pokazanie swojej unikalnej historii związanej z Koreą Południową. Może to być przedstawienie osobistej opowieści związanej z tym krajem, wspomnienia, bądź specjalnej więzi. Jak podkreśla "Visit Korea", organizator konkursu, dołączenie do aplikacji zdjęć lub filmików będzie znacznie zwiększało szanse na zwycięstwo. Jednak termin składania aplikacji mija już 19 kwietnia 2024 roku.

Co otrzyma zwycięzca konkursu "Korea invites U"?

Nagrodą dla zwycięzcy jest pełna podróż do Korei Południowej. Dla zwycięzcy przewidziane są bilety lotnicze w obie strony oraz koszty związane z zakwaterowaniem czy ubezpieczeniem. Dodatkowo w ramach nagrody w konkursie "Korea invites U" przewidziane są dwie wycieczki. Jednak z nich to jednodniowe wspólne zwiedzanie, z kolei druga to trzydniowa wycieczka związana z historią przedstawioną przez zwycięzcę. Zwycięzcy zostaną poinformowani o rozstrzygnięciu konkursu mailowo 30 kwietnia 2024 roku.

Zobacz też:

Planujesz podróż samolotem? Tych ubrań lepiej nie zakładaj

​Możesz zwiedzić aż 3 kraje w 2 godziny. Wystarczy, że wsiądziesz w ten pociąg

Planujesz wypad w góry z dziećmi? To najbardziej rodzinny szlak w Tatrach

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawe miejsca | urlop | wakacje | podróż samolotem