Reklama
Reklama

Majówka pod palmami bez opuszczania Polski? Resort w Kielcach jak Turcja

Długi weekend majowy już coraz bliżej. Warto więc zastanowić się nad ciekawymi możliwościami wykorzystania tych wolnych dni. Wiele osób decyduje się na zagraniczne wyjazdy, aby zasmakować rajskich kąpieli i wypoczynku. Okazuje się, że nie trzeba wcale opuszczać Polski, aby odpocząć pod palmami. Dowiedz się więcej na temat kieleckiego resortu, a być może to właśnie tam spędzisz swoją majówkę.

Sporo osób czeka już z wytęsknieniem na długi weekend majowy, aby odpocząć i nabrać energii do dalszych działań. Zdaniem wielu, najlepiej odpoczywa się nad wodą w rajskim otoczeniu. Nie ma sprawy! Wystarczy wybrać się do Kielc, aby odpocząć pod palmami.  

Rajski wypoczynek w województwie świętokrzyskim  

Majówka to idealny czas na odpoczynek. Można to zrobić w iście tropikalny sposób bez wyjeżdżania z Polski. A wszystko to za sprawą jednego z hoteli, który mieści się w województwie świętokrzyskim. Binkowski Resort w Kielcach to basen oraz aquapark, który z pewnością zrobi wrażenie na każdym. 

Ten hotel i baseny tropikalne to prosty sposób na rajski wypoczynek i to bez przekraczania granic kraju. Brzmi idealnie i przy tym jest to realne. W Hotelu Binkowskim na przybyłych czeka przestrzeń basenowa, która wypełniona jest egzotyczną roślinnością. Mało tego! Leżaki, bar czy rozsuwany dach sprawiają, że można poczuć się jak na rajskich wakacjach w tropikach.  

Resort robi niesamowite wrażenie nie tylko w środku, ale i na zewnątrz. Ta niesamowita inwestycja jest niczym tropikalna enklawa w sercu województwa świętokrzyskiego. To doskonała możliwość na weekend pełen wrażeń. Idealne rozwiązanie na majówkę, a może kolejny długi weekend, który zapowiada się już początkiem czerwca? 

Zobacz także: Wyjątkowa atrakcja w Małopolsce znów otwarta. Na zwiedzanie tego zamku trzeba było czekać 300 lat

Świetna zabawa dla całej rodziny 

Chcąc wypocząć pod palmami bez konieczności długich podróży samolotem do innych krajów, warto postawić na Binkowski Resort. To idealne miejsce na rodzinny weekend. Każdy znajdzie tutaj dla siebie wspaniałą rozrywkę. Dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci. 

Moc atrakcji czeka w tym tropikalnym raju. Mowa tu między innymi o basenach witalnych z dodatkiem jodu, siarczanów oraz alg morskich. Jeśli baseny to również zjeżdżalnie wodne, których łączna długość przekracza 300 metrów. Tutaj nie można się nudzić.  

Na najmłodszych również czekają atrakcje w postaci wodnego placu zabaw z fontannami czy magicznego tunelu. W brodzikowej strefie dla dzieci czeka mnóstwo zabawek, mini zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji. Fani wodnej zabawy, jak i błogiego wypoczynku będą zadowoleni z wizyty na tych tropikalnych basenach.  Wybierając się całą rodziną do tego egzotycznego raju w Kielcach, każdy z członków znajdzie coś dla siebie.  

Zobacz też:

Lazurowe źródełko i miejsce na piknik. Tylko 30 minut od Krakowa

Tak oszczędzisz na zagranicznych wakacjach. Wypoczniesz tanio i bez tłumów

Najstarszy polski zamek ma ponad 850 lat. Stoi na wygasłym wulkanie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wakacje | ciekawe miejsca