Reklama
Reklama

Jesteś fanem Bridgertonów? Polskie miasto przygotowało piknik inspirowany serialem

Prawdziwi fani Bridgertonów za żadne skarby świata nie mogą przegapić tego wydarzenia w Poznaniu. W czerwcowy weekend stolica województwa wielkopolskiego przemieni się w świat XVIII wiecznej, angielskiej socjety. Władze miasta wraz z pracownikami platformy streamingowej przygotowały bowiem uroczysty pikniku inspirowany serialem.

Atrakcji w Poznaniu nie brakuje, więc turyści chętnie go odwiedzają. W drugi weekend czerwca będzie tam jednak jeszcze tłoczniej niż zazwyczaj. A wszystko to za sprawą niezwykłego wydarzenia organizowanego przez władze miasta we współpracy z przedstawicielami platformy streamingowej Netflix

Pod wpływem niezwykłej popularności Bridgertonów, (produkcja bije rekordy oglądalności na całym świecie), w stolicy Wielkopolski zaplanowany został wielki piknik inspirowany serialem. Jeśli zdecydujesz się wziąć w nim udział, przez kilka godzin będziesz mógł poczuć się jak członek angielskiej socjety .

Może cię zainteresować: Lazurowe źródełko i miejsce na piknik. Tylko 30 minut od Krakowa

Atrakcji w Poznaniu w czerwcu nie zabraknie. Odbędzie się piknik inspirowany serialem Bridgertonowie

Jeśli odwiedzisz Poznań w dniach 8-9 czerwca 2024, będziesz mógł poczuć się jak bohater popularnego serialu Netflixa. Przez cały weekend w Parku Stare Koryto Warty będzie się bowiem odbywał piknik w stylu "Bridgertonów". 

Władze miasta przeniosą w czasie wszystkich uczestników do świata XVIII wiecznej, angielskiej socjety. Na miejscu będzie można skorzystać z wielu atrakcji. 

Pojawią się m.in.:

  • muzyka na żywo w wykonaniu kwartetu smyczkowego, 
  • gra w pall malla, 
  • koce,
  • kosze piknikowe, 
  • orzeźwiające lemoniady 

Organizatorzy wydarzenia zapewniają, że to dopiero początek, a wstęp na piknik w stylu Bridgertonów jest zupełnie darmowy. Wymagane są jedynie dobre humoru i tematy do rozmowy. 

Czytaj również: Świetna ścieżka spacerowa 30 minut od Warszawy. Las, rzeka i piaszczysta plaża

Po Poznaniu kursować będzie tramwaj inspirowany "Bridgertonami"

Przed piknikiem w stylu Bridgertonów w Poznaniu będzie można skorzystać z jeszcze jednej atrakcji inspirowanej serialem. Dla fanów serialu miasto przygotowało również bezpłatną komunikację. 

Od 27 maja ulicami stolicy Wielkopolski przejeżdża bowiem specjalny tramwaj, inspirowany "Bridgertonami". Warto się nim przejechać, ponieważ pojazd jest udekorowany zgodnie z motywem przewodnim najnowszego, 3 sezonu produkcji. 

Tramwaj "Bridgertonowie" kursuje codziennie z pętli Miłostowo do centrum i z powrotem na Miłostowo. Jego trasa biegnie przez Warszawską - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Gwarną - Świętego Marcina - Aleje Marcinkowskiego - Podgórną - pl. Bernardyński – Mostową - Kórnicką - Jana Pawła II. Stamtąd znów rusza w Warszawską do Miłostowa. 

Z pętli Miłostowo rusza o godzinach: 13:13, 14:13, 15:13, 16:13, 17:13, 18:13, 19:13. Warto skorzystać z okazji i wsiąść do niego, by nieco zaoszczędzić i wczuć się w klimat serialu przed piknikiem w stylu Bridgertonów.

Zobacz też:

Australijskie miasteczko świnek morskich. GuineaVale podbija Internet i serca

Błękitne, żółte, a nawet purpurowe. Tajemnicze jeziorka w Sudetach

Polacy kupują je na potęgę i wieszają na lodówkach. Tak niszczą swój sprzęt

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: atrakcje | weekend w Polsce