Reklama
Reklama

Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy

Historie o magicznych właściwościach krążą po świecie od czasów starożytnych. Dawniej wierzono, że ta roślina pomaga przyciągnąć do życia szczęście i dobrobyt. Oczyszczano nią także domy ze złej energii. Niektórzy ezoterycy do dziś wykorzystują jej magiczną moc. Wykonaj prosty rytuał na pieniądze z pietruszką, aby przekonać się, czy zagwarantuje ci finansowe powodzenie.

Pietruszka to warzywo, którego nie może zabraknąć w polskiej kuchni. Urozmaica smak rosołu, marynaty do mięs czy sosu czosnkowego. Idealnie pasuje również do sałatek czy kanapek, ale warto mieć świadomość, że można ją wykorzystać nie tylko do celów spożywczych. 

W starożytnym Rzymie i Grecji wierzono, że pietruszka ma magiczne właściwości. I do dziś wielu rytualistów uważa, że odpowiednio wykorzystana może zmienić życie. Jeśli pragniesz samodzielnie przekonać się, czy to prawda, spróbuj przez tydzień potrzymać ją w szklance.

Może cię zainteresować: Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Magiczny rytuał na pieniądze z pietruszką. Włóż ją na tydzień do szklanki, a gotówki ci nie zabraknie

Gladiatorzy zjadali przed swoimi walkami duże ilości świeżej pietruszki, aby zapewnić sobie powodzenie. Ty również możesz to robić przed ważną rozmową, spotkaniem lub egzaminem, ale nie o ten magiczny rytuał dzisiaj chodzi. 

Ezoterycy polecają, by wykorzystać to warzywo w inny sposób. Eyda Peña, jasnowidząca i wróżbitka z Peru, wykonuje specjalny rytuał na pieniądze, który ma przyciągnąć do zamieszkującej konkretny dom rodziny obfitość i bogactwo

Zamiast wrzucać pietruszkę do zupy, włóż ją na tydzień do szklanki wypełnionej wodą, cukrem i cynamonem. Postaw naczynie w widocznym miejscu w domu np. na stole w salonie lub w sypialni. 

Na talerzyku obok szklanki umieść monetę, a na niej postaw żółtą świecę, zapal ją i poczekaj, aż się wypali. Po 7 dniach wyrzuć pietruszkę, która powinna przechwycić złą energię. Monetę zachowaj zaś i zawsze noś przy sobie jako talizman. 

Czytaj również: Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Jak przyciągnąć bogactwo i dobrobyt? Trzymaj w portfelu listek tej rośliny

Aby przyciągnąć pieniądze, możesz również wykonać inny rytuał na pieniądze. Jest banalnie prosty i bardzo stary. Wystarczy, że włożysz do portfela jeden listek bazylii i będziesz go tam nosić przez dłuższy czas, a twoja sytuacja finansowa ulegnie poprawie. 

Przynajmniej tak uważają osoby zainteresowane ezoteryką. Jeśli wierzyć w magiczną moc roślin, bazylia w portfelu pomoże ci w prowadzeniu biznesu i podejmowaniu decyzji dotyczących inwestycji czy wydatków. 

Zobacz też:

Śnił ci się motyl? To może mieć dwojakie znaczenie

Masz w portfelu taki banknot? Pod żadnym pozorem go nie wydawaj

Kobiety spod tych znaków najbardziej podobają się mężczyznom. Jesteś wśród nich?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przepowiednie | astrologia