Reklama
Reklama

Z tymi znakami zodiaku szybki rozwód masz jak w banku. Są porywcze i skłonne do zdrady

Życie w małżeństwie może być dla ciebie sielanką lub najgorszym koszmarem, a wszystko zależy od wyboru osoby, z którą zdecydujesz się stanąć na ślubnym kobiercu. Zanim dokonasz ostatecznego wyboru partnera na całe życie, powinieneś dobrze się zastanowić. Zwłaszcza jeśli twój ukochany reprezentuje jeden z trzech znaków zodiaku, z którymi najtrudniej jest stworzyć trwały i stabilny związek.

Trwałość związku małżeńskiego zależy od wielu czynników. W długotrwałej relacji liczy się nie tylko chemia, która prędzej czy później wygasa. Kluczowa okazuje się za to zgodność charakterów oraz życiowych priorytetów, które u dwóch pragnących spędzić ze sobą życie osób zawsze powinny być podobne, a nie skrajnie różne.

Niestety są trzy znaki zodiaku, które często biorą ślub pod wpływem impulsu, a później ich związki szybko się rozpadają. Lepiej dobrze się zastanów, zanim staniesz z nimi na ślubnym kobiercu. W przeciwnym razie, gdy minie zauroczenie , może czekać szybki i bolesny rozwód.

Baran stawia karierę na pierwszym miejscu. Jest porywczy i nie chodzi na kompromisy

Pierwszy na liście znaków zodiaku, które są najbardziej problematycznymi partnerami, jest Baran, czyli osoby urodzone między 21 marca a 19 kwietnia, którym patronuje wojownicza planeta Mars. Ich żywiołem jest ogień, który często zachęca je do prowokowania niepotrzebnych konfliktów. Są ambitne, przebojowe i bardzo zależy im na zawodowym sukcesie, przez co często spędzają więcej czasu w biurze niż ze swoim małżonkiem. 

To liderzy o iście płomiennej osobowości, co może być zaletą w pracy, ale niekoniecznie jest nią w domu. W życiu codziennym Barany bywają wybuchowe, egoistyczne i aroganckie. Zawsze muszą stawiać na swoim. Jeśli nie pracują systematycznie nad swoim "work-life balance" i nie nauczą się poskramiać swojego temperamentu, nikt na dłuższą metę nie wytrzyma z nim w długotrwałym związku.

Bliźnięta szybko nudzą się małżeństwem. Są zmienne i najbardziej skłonne do zdrady

Bliźnięta urodzone między 21 maja a 20 czerwca to chyba najbardziej niestały w uczuciach znak zodiaku. Ich żywiołem jest powietrze, a opiekuńczą planetą zmienny Merkury, co idealnie odbija się charakterze tych osób. Jednego dnia są zakochane na zabój, aby kolejnego porzucić swoją drugą połówkę bez wyjaśnienia, bo związek stał się dla nich zbyt przewidywalny i stabilny. 

Życie z zodiakalnymi Bliźniętami to nieustanny rollercoaster emocjonalny. To osoby komunikatywne, inteligentne i towarzyskie, które bez trudu nawiązują nowe znajomości i nie stronią od flirtów. Nietrudno je sobą zauroczyć, więc w chwili słabości mogą dać się ponieść chwili. A ponieważ są sprytne i przebiegłe, przez co małżonkowi trudno jest odkryć ich skoki w bok. Najczęściej same przyznają się do zdrady.

Może cię zainteresować: Te znaki zodiaku mają niskie poczucie własnej wartości. Brakuje im wiary w siebie

Strzelec ucieka, gdy sprawy się komplikują. Nawet małe problemy mogą skłonić go do ucieczki

Do osób stałych w uczuciach daleko jest również urodzonym między 22 listopada a 21 grudnia Strzelcom, dla których życie jest jedną wielką przygodą. Chętnie wchodzą w luźne relacje, ale stronią od jakichkolwiek zobowiązań. Nie spieszy im się więc do ołtarza i zmieniają stan cywilny jedynie wtedy, gdy są naprawdę zauroczone partnerem lub widzą w związku inne korzyści. 

Zdarza się, że decydują się na małżeństwo z wygody lub pod presją rodziny, która namawia je do ślubu. Na ślub ze Strzelcem nie warto się więc decydować, jeśli nie jesteśmy absolutnie przekonani o jego dobrych intencjach. W przeciwnym razie może się nami szybko rozwieźć, gdy pojawią się pierwsze poważne problemy lub on sam uzna, że np. nie był jeszcze gotowy na tak poważną deklarację. 

Czytaj również: Mówią, że to najinteligentniejsze znaki zodiaku. Jesteś wśród nich?

Zobacz też:

Masz w portfelu taki banknot? Pod żadnym pozorem go nie wydawaj

Kobiety spod tych znaków najbardziej podobają się mężczyznom. Jesteś wśród nich?

Dla tych znaków zodiaku 2 połowa lipca będzie bardzo korzystna. Sprawdź, czy los będzie ci sprzyjał

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku