Reklama
Reklama

Włóż to pod poduszkę, a przyśni ci się przyszłość. Rozwiążesz niejeden dylemat

Masz problemy w pracy czy kłopoty w związku? Nurtują cię wewnętrzne dylematy i nie wiesz, jak postąpić w pewnej ważnej sprawie? Tajemnicza moc orzecha włoskiego może pomóc ci w podjęciu decyzji, zsyłając proroczy sen. Podpowiadamy, co zrobić, by wyśnić sobie przyszłość.

Talizman to przedmiot, któremu przypisuje się określone, magiczne działanie. Może przynosić właścicielowi szczęście lub chronić go przed złem. Talizmanem może być każdy przedmiot, naładowany pozytywną energią. Będzie nim nawet... orzech włoski. Aby jednak okazał się pomocny, trzeba go najpierw właściwie przygotować. Jak to zrobić? Podpowiadamy.

Orzechy włoskie — symbolika i działanie. Dlaczego warto po nie sięgać?

Orzech włoski jest symbolem mądrości i powodzenia, ale też sukcesu oraz pieniędzy. Według ludowych wierzeń może je przyciągnąć — warto więc uczynić z niego talizman, który przyciągnie fortunę. Po wrzuceniu go do torebki czy plecaka zapewni jego właścicielowi bezpieczeństwo w sprawach finansowych i będzie sprzyjać sukcesom w pracy. Sprawi też, że osoba nosząca go przy sobie będzie podejmować rozsądne i odpowiedzialne decyzje. Tak przynajmniej mówią specjaliści od astrologii, dla których włoskie orzechy mają szczególną moc.

Z pewnością są zdrowe — ich regularne spożywanie pomaga obniżyć poziom trójglicerydów, wspiera układ krwionośny i nerwowy, a także działa przeciwzapalnie. To zdrowe źródło tłuszczy — z jednej strony niezwykle sycące, a z drugiej pomagające utrzymać właściwą masę ciała. Zbierając je czy kupując, by dodać na przykład do ciasta, warto pozostawić jeden orzech i umieścić go pod poduszką. Specjaliści od astrologii twierdzą, że pomoże przyciągnąć prorocze sny. 

Czytaj też: Wsyp to do wanny, a przyciągniesz miłość i szczęście 

Orzech włoski a prorocze sny. Pomoże podjąć trafną decyzję

Silne właściwości magiczne, ukryte w orzechach włoskich, pomagają ustrzec się ludzi, którzy mają wobec nas złe intencje, a także lepiej zrozumieć rzeczywistość, co sprzyja podejmowaniu trafnych decyzji. Jeśli zatem mamy jakiś dylemat, nie wiemy, jak postąpić w danej sprawie i jak pokierować dalej swoim życiem, możemy posłużyć się energią orzecha włoskiego, by wybrnąć z kłopotów.

Wielką moc kryją w sobie właśnie sny. Umieszczenie orzecha włoskiego pod poduszką może sprawić, że w snach pojawi się odpowiedź na pytanie. Kluczowe jest jednak ich właściwe zinterpretowanie. Specjaliści zajmujący się tym tematem radzą, by wieczorem, przed pójściem spać odpowiednio "aktywować" produkt.

Musimy więc oczyścić myśli ze złej energii, a następnie oprószyć orzecha włoskiego solą (ona również ma działanie oczyszczające), wziąć go do ręki i trzy razy potrzeć. Gdy to zrobimy, musimy zastanowić się nad intencją - dokładnie wskazać problem, który nas nurtuje. Intencje wypowiadamy na głos. Orzech zostanie "aktywowany", gdy ponownie trzykrotnie go potrzemy. Następnie wkładamy orzech pod poduszkę, pod którą śpimy. Jeśli nam się poszczęści, w snach uzyskamy podpowiedź, co zrobić w danej kwestii, by pozbyć się problemu. 

Zobacz też:

Dla tych znaków zodiaku 2 połowa lipca będzie bardzo korzystna. Sprawdź, czy los będzie ci sprzyjał

Planując ślub, wykreśl z kalendarza te dni. To najbardziej pechowe daty

Te znaki zodiaku najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy twój partner jest wśród nich

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wróżby