Reklama
Reklama

Wsyp to do wanny, a przyciągniesz miłość i szczęście

Większość ludzi marzy o życiu w szczęściu i dobrobycie z ukochaną osoba u boku. Na pewno doskonale zdajesz sobie jednak sprawę z tego, że los bywa przekorny, więc nie wszystko zawsze układa się po naszej myśli. Jeżeli masz już dosyć nieudanych relacji, ale nie chcesz również bierne oczekiwać na to, aż wymarzony partner niespodziewanie pojawi się w twoim życiu, możesz spróbować przyciągnąć do siebie miłość, stosując stary słowiański rytuał na przyciągnięcie miłości.

Nasi przodkowie stosowali ten rytuał miłosny na potęgę, aby zapewnić sobie powodzenie, dobrobyt oraz szczęście w związku. Przez lata był zapomniany, ale teraz dawne tradycje znów wracają do łask. Coraz więcej młodych osób zaczyna interesować się starą magią ludową i stosować ją do osiągnięcia własnych celów. Dlaczego by więc nie spróbować sprawdzić jej na własnej skórze. A nuż okaże się, że ta naprawdę działa?

Dla kogo jest słowiański rytuał miłosny z użyciem kory dębu?

Wszystko we wszechświecie jest energią, dlatego też słowiański rytuał miłosny nie zadziała na ciebie, jeżeli szczerze nie uwierzysz w jego moc. Jeśli chcesz wykonać go z czystej ciekawości, wyłącznie dla zabawy, to lepiej nawet nie trać czasu. Aby przyniósł widoczne rezultaty i pozwolił ci zmienić twoje życie na lepsze, musisz naprawdę pragnąć zmiany. 

Po korę dębu powinieneś sięgnąć wtedy, gdy naprawdę:

Rytuał miłosny z korą dębu możesz wykonać samodzielnie, albo wraz z partnerem do którego chcesz się zbliżyć, jeżeli jesteś już w związku. To wzmocni waszą więź, zminimalizuje ryzyko zdrady i rozstania. Aby jednak tak się stało, wasze intencje muszą być szczere. Żadne z was nie powinno traktować tego jako pretekst do zdjęcia odpowiedzialności za podejmowane przez was decyzje.

Wsyp ją do wanny, a przyciągniesz miłość i szczęście

Osoby zainteresowane magicznymi właściwościami roślin wierzą, że dąb ma silne właściwości magiczne. Symbolizuje siłę, wierność i płodność, dzięki którym przyciąga miłość, szczęście i pomaga wzmocnić relacje między dwoma osobami. Rytuał polegający na kąpieli w wodzie z korą tego drzewa zaliczany jest jednak do białej magii, która szanuje wolną wolę człowieka. A to oznacza, że najprawdopodobniej nie zadziała, jeżeli druga osoba jest już w szczęśliwym związku i nie żywi do ciebie żadnej sympatii. 

Oto przepis, jak wykonać słowiański rytuał miłosny z korą dębu:

Przez chwilę pomyśl, skupiając się wyłącznie na swojej intencji, która musi być szczera i nie powinna działać na szkodę innych osób. Weź do ręki odrobinę kory dębu, wypowiedz swoje pragnienie, a później wsyp ją do rondelka. Zalej wrzątkiem, przykryj pokrywką i poczekaj kwadrans po to, by powstał silny napar. Po raz drugi wypowiedz na głos swoją intencję, po czym wlej zawartość garnka do wanny z ciepłą wodą. Zanurz się w wodzie z korą dębu i trzeci raz wyraź swoją intencję. 

Kąpiel w wannie powinna trwać od 5 do 15 minut i przez cały ten czas powinieneś wizualizować swój wymarzony związek. Rytuał miłosny powinien zadziałać natychmiast, a jeśli się tak nie stanie, powinieneś powtórzyć go po 48 godzinach. Jeżeli pomimo kilku prób wciąż nie przyniesie żadnych efektów, może oznaczać to, że wszechświat ma obiekcje, co do szczerości twoich uczuć, lub wolna wola drugiej osoby nie pozwala spełnić życzenia

Może cię zainteresować: Mówią, że to najbardziej pechowe znaki zodiaku. Jesteś wśród nich? Uważaj na siebie

Kora dębu jest również zdrowa i pomaga zachować urodę

Nawet jeśli słowiański rytuał miłosny nie zadziała, nie martw się. Na pewno nie zmarnujesz czasu na jego przygotowanie, ponieważ kora dębu pozytywnie wpływa również na zdrowie i urodę. Działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, ściągająco i odkażająco. Wywar z tego drzewa można stosować zewnętrznie m.in. przy problemach z nadmiernym wydzielaniem potu, żylakach czy hemoroidach. 

Płukanki z kory dębu sprawdzają się również przy pielęgnacji włosów. Zapobiegają nadmiernemu przetłuszczaniu się kosmyków na głowie i pomagają pozbyć się uciążliwego łupieżu. 

Zobacz też:

Dla tych znaków zodiaku to będzie bardzo udany weekend. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: selfcare | horoskop