Reklama
Reklama

Ten znak zodiaku to najlepszy kandydat na męża. Wierny i zabawny, a w łóżku nudy z nim nie zaznasz

Jaki jest najlepszy znak zodiaku zodiaku na męża? Każda kobieta może mieć na ten temat inne zdanie, z uwagi na różne upodobania odnośnie cech wymarzonego partnera. Astrologowie twierdzą jednak, że w gronie gwiezdnej dwunastki znajduje się jeden konkretny znak zodiaku, który spełnia wymagania większości pań. Z jednej strony jest wierny i można na niego liczyć, a z drugiej kreatywny i namiętny, więc w łóżku z nim na pewno nie będzie wiało nudą.

Fani astrologii często zastanawiają się, jaki jest najlepszy znak zodiaku. Jednak udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie miałoby większego sensu z uwagi na fakt, iż jako ludzi cechują nas różne upodobania. 

  • Pierwsza osoba najbardziej doceni opiekuńczego i rodzinnego Raka, podczas gdy druga będzie preferować towarzystwo spontanicznych i towarzyskich Bliźniąt, a trzecia zachwyci się uporządkowaną Panną lub Koziorożcem. 
  • Zastanówmy się jednak, jakie znaki zodiaku to najlepsi mężowie
  • I tutaj już, biorąc pod uwagę stereotypowe cechy przedstawicieli gwiezdnej dwunastki, możemy wyróżnić jeden konkretny znak zodiaku, który dla wielu kobiet może okazać się wymarzonym partnerem.

Jaki jest najlepszy znak zodiaku? Zodiakalny Wodnik nie ma sobie równych

Wodnika można uznać za najlepszy znak zodiaku z różnych względów. Jako przedstawiciel żywiołu powietrza jest człowiekiem radosnym i otwartym na poznawanie ludzi. Do życia podchodzi z pozytywną energią i ogromnym dystansem, jednak można również na niego liczyć w trudnych momentach, gdyż nigdy nie odmawia pomocy swoim przyjaciołom. 

W pracy potrafi skupić się na swoim celu. Wodniki są kreatywne i myślą nieszablonowo, więc często bez większego wysiłku odnoszą sukcesy w życiu. Szczególnie gdy realizują swoją pasję. Czas spędzony w towarzystwie Wodników to niezapomniana przygoda. Mają milion pomysłów na minutę, przez co randki i podróże z nimi zawsze są wyjątkowym doświadczeniem

Jaki jest mężczyzna spod znaku Wodnika? Te cechy czynią go wymarzonym mężem

Wodnik to idealny partner zarówno do krótkiej przygody, jak i do długotrwałego związku. Zaraża wrodzonym optymizmem i poczuciem humoru. Jest także mistrzem organizacji niezapomnianych niespodzianek dla swojej drugiej połówki, więc życie z nim na pewno nie będzie nudne. Warunek jest jeden - w relację musi on wejść z własnej, nieprzymuszonej woli. 

Osobom spod tego znaku zodiaku najczęściej wcale nie spieszy się do ślubu. W młodości sporo imprezują, a ich nieodparty urok pozwala im zmieniać partnerów jak rękawiczki. Gdy jednak już zaangażują się w jedną relację, pozostają lojalni wobec swoich drugich połówek. Kobieta, która podbije serce zodiakalnego Wodnika, zyskuje oddanego męża, przyjaciela i kochanka w jednym. Ten mężczyzna na pewno nie będzie unikał dyskusji o codziennych problemach, a w noce z nim będą długie i namiętne...

Jakiej kobiety szuka Wodnik? Tak zdobędziesz jego serce

Mężczyzna spod znaku Wodnika szuka kobiety podobnej sobie - szczerej i bezpośredniej. Powinna być to osoba z dużym dystansem do życia i... jego szalonych pomysłów. Taka, która będzie chciała być jego kompanką podczas "podbijania świata". Idealna partnerka dla zodiakalnego Wodnika to również ktoś, kto go nie osacza, ponieważ zamknięty w przysłowiowej klatce, szybko zechce się z niej wydostać.

Najlepiej pasują więc do niego:

  • Bliźnięta
  • Wagi
  • Lwy
  • Strzelce
  • Koziorożce

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku