Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku to urodzeni pechowcy. Los stale rzuca im kłody pod nogi

Niektóre znaki zodiaku mają wyjątkowego pecha w życiu. Każdemu zdarzają się zarówno lepsze, jak i gorsze dni, ale są ludzie, którzy znacznie częściej doświadczają tych drugich. Pomimo dobrych chęci los nieustannie rzuca im kłody pod nogi. Na potęgę gubią klucze oraz muszą wydawać pieniądze na nieplanowane naprawy w domu. A jakby tego wszystkiego było mało, nie omijają ich również zawody miłosne.

Pechowe znaki zodiaku to osoby, które zdają się przyciągać problemy niczym magnes. Częściej od innych wpadają w tarapaty, wciąż czegoś zapominają i notorycznie psują rzeczy w swoim domu. 

Nierzadko zdarza im się lokować uczucia pod nieodpowiednim adresem, przez co latami żyją ze złamanym sercem, albo tkwią w relacjach, których daleko jest od ideału. Takie właśnie są znaki wodne, które na tle gwiezdnej dwunastki wyróżnia: ogromna wrażliwość, emocjonalność i skłonność do bujania w obłokach... Te cechy mogą być ich największym przekleństwem. 

Rak łatwo daje się wykorzystać. Przez gołębie serce stale cierpi

Dla opiekuńczych i poczciwych Raków wartością nadrzędną w życiu są relacje z rodziną i przyjaciółmi. I nie byłoby w tym nic złego, że innym chcą przychylić nieba, gdyby siebie samych nie stawiały na ostatnim miejscu. Zodiakalne Raki zupełnie nie szanują własnego czasu, zdrowia i pieniędzy, a później cierpią, bo często okazuje się, że osoba, dla której wiele poświęciły, znika z ich życia bez słowa. Niestety gołębie serce jest ich zgubą w życiu. 

Może cię zainteresować: Te znaki zodiaku mają niskie poczucie własnej wartości. Brakuje im wiary w siebie

Nad Skorpionem ciąży fatum. Ciągle coś psuje i zapomina

Skorpion jest najbardziej niecierpliwym i kłótliwym znakiem zodiaku. Nie lubi tracić czasu wypoczynek, przez co w pracy trudno mu się skupić, bywa zgryźliwy i daje innym odczuć, że jest w kiepskim humorze. Notorycznie zapomina w domu kluczy czy portfela i przynajmniej raz w roku dostaje mandat za szybką jazdę, brak świateł lub przejazd na czerwonym świetle. Wydawać się może, że ciąży nad nim jakieś fatum, ale to wina charakteru zodiakalnego Skorpion, któremu brakuje życiowej pokory. Nie powinien winić innych za swoje błędy, bo to jego negatywne myśli przyciągają do niego życiowe nieszczęścia. 

Ryby mają pecha do ludzi. Często kończą ze złamanym sercem

Ryby to osoby, które niemal przez cały czas bujają w obłokach. Gdy tylko poznają osobę w swoim typie, od razu zaczynają kreować z nią w swojej głowie różne scenariusze. Wyobraża sobie zbyt wiele, przez co później często kończą ze złamanym sercem. Lekka nieporadność, wrodzona wrażliwość i empatia są zgubne dla zodiakalnych Ryb również w pracy. Dokumenty nieustannie lecą im z rąk, psują drukarki i nie potrafią odmawiać, gdy kolega z biurka obok prosi je o pomoc.

Czytaj również: Te znaku zodiaku będą bogate w 2024 roku. Fortuna im sprzyja

Zobacz też:

Dla tych znaków zodiaku 2 połowa lipca będzie bardzo korzystna. Sprawdź, czy los będzie ci sprzyjał

Planując ślub, wykreśl z kalendarza te dni. To najbardziej pechowe daty

Te znaki zodiaku najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy twój partner jest wśród nich

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku