Reklama
Reklama

Nigdy nie bierz żony spod tych znaków zodiaku. Kłamią i zdradzają na potęgę

Każdemu czasem zdarzy się skłamać i jest to normalne, bo żaden człowiek nie jest święty. Astrolodzy uważają jednak, że istnieją ludzie, którzy z uwagi na wrodzone cechy i upodobania częściej od innych mogą mijać się z prawdą. Te osoby niechętnie angażują się w stałe relacje, a gdy już to zrobią, ich partner powinien przygotować się na emocjonalny rollercoaster. Które znaki zodiaku najlepiej kłamią?

Znaki zodiaku, które kłamią to osoby, od których trudno oczekiwać prawdomówności. Astrolodzy twierdzą, że tym przedstawicielom gwiezdnej dwunastki nie powinniśmy do końca ufać, bo mogą wbić nam nóż w plecy, gdy nie będziemy się tego spodziewać.  

  • Te osoby potrafią owinąć sobie partnera wokół palca tak, by ten bez mrugnięcia okiem spijał kłamstwa z ich ust. A udaje im się to, bo są znacznie sprytniejsze od pozostałych znaków zodiaku. 
  • Potrafią sobą zauroczyć, więc częściej posuwają się do zdrady pod wpływem chwili. A ich "grzechy" rzadko kiedy zostają ujawnione, gdyż sztukę manipulacji udało im się opanować do perfekcji.
  • Które znaki zodiaku najczęściej kłamią, więc nie będą idealnym materiałem na męża lub żonę?

Znaki zodiaku, które kłamią: Bliźnięta (21 maj - 21 czerwiec)

Listę najlepszych kłamców wśród gwiezdnej dwunastki otwierają komunikatywne Bliźnięta. Nikogo nie powinna dziwić tutaj ich obecność z uwagi na fakt, iż jako przedstawiciele żywiołu powietrza są to osoby spontaniczne, dość zmienne i niestałe w uczuciach. Zaangażowanie się w jedną jedyną relację przychodzi im z ogromnym trudem. Bliźnięta mają wielu znajomych, zakochują się przynajmniej kilka razy w ciągu roku i często zdarza im się rzucać słowa na wiatr, aby owinąć sobie kogoś wokół palca. Robią to odruchowo, więc niezwykle trudno przyłapać je na kłamstwie czy zdradzie. A gdy ich partnerowi uda się to zrobić, obrażą się i najprawdopodobniej same szybko zakończą związek. 

Znaki zodiaku, które kłamią: Strzelec (23 listopad - 21 grudzień)

Podobnie jak Bliźnięta, także i Strzelec nie planuje swoich zdrad. Przedstawiciele tego znaku zodiaku uwielbiają dobrą zabawę, podczas której zdarza im się posunąć za daleko. Później muszą więc skłamać, aby ukryć swoje "wybryki". Strzelce mają w sobie magnetyczny urok i dobrze zdają sobie sprawę ze swojej atrakcyjności. Zdarza im się świadomie oczarowywać ludzi, aby osiągnąć korzyści w pracy lub życiu osobistym. Dla osób spod znaku Strzelca stały związek nigdy nie oznacza rezygnacji z imprezowego stylu życia, więc ich partner musi być tolerancyjny. "Trzymane na smyczy" uciekną, nie oglądają się za siebie. 

Znaki zodiaku, które kłamią: Waga (24 wrzesień - 23 październik)

Które znaki zodiaku kłamią poza zodiakalnym Strzelcem i Bliźniętami? Oczywiście Wagi, którym non stop zdarza się naciągać prawdę tak, by sprawy ułożyły się po ich myśli. Osoby spod tego znaku zodiaku są elastyczne, nie przywiązują się za bardzo do ludzi ani miejsc. Krótko mówiąc, "tańczą, jak ktoś im zagra". Nieustannie opracowują w swojej głowie scenariusze tak, by opowiadane przez nich historie brzmiały wiarygodnie, bo jedyną osobą, z którą Wagi są stuprocentowo szczere, są ono same. Przyłapane na kłamstwie, wszystkiego się wyprą i będą próbować ośmieszyć osobę, która miała czelność posądzić je o nieszczerość. 

Zobacz też:

Dla tych znaków zodiaku 2 połowa lipca będzie bardzo korzystna. Sprawdź, czy los będzie ci sprzyjał

Planując ślub, wykreśl z kalendarza te dni. To najbardziej pechowe daty

Te znaki zodiaku najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy twój partner jest wśród nich

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | związek