Reklama
Reklama

Nie lubią świąt i ciągle narzekają. To Grinche wśród znaków zodiaku

Boże Narodzenie powinno być okresem uśmiechów od ucha do ucha i miłych rozmów w gronie najbliższych. Niestety niektóre osoby swoim zachowaniem mogą skutecznie zepsuć nam ten piękny czas. Wiadomo, że rodziny się nie wybiera, ale ci ludzie po prostu nienawidzą świąt i bez przerwy narzekają. Zupełnie nie potrafią czerpać radości ze świąt, dlatego astrologowie żartobliwie nazywają ich Grinchami wśród znaków zodiaku.

Te trzy znaki zodiaku nienawidzą świąt podobnie jak kultowy Grinch z książki De Seussa z 1957 roku oraz jej licznych ekranizacji. Na pierwszy rzut oka mogą wyglądać niewinnie, ale swoim zachowaniem i postawą, jaką przyjmują w okresie Bożego Narodzenia, do złudzenia przypominają tego włochatego stwora. 

Podczas gdy ich krewni z uśmiechem na ustach ozdabiają choinkę i podśpiewują pod nosem "Last Christmass", one tylko biernie się przyglądają, pozostając obojętne wobec wszechogarniającej magicznej atmosfery, jaka towarzyszy nam w grudniu. A gdy tylko poprosimy je o jakąkolwiek pomoc, od razu zaczynają marudzić, czym skutecznie rujnują nam dobry humor.

Lew chce być rozpieszczany, ale nie zamierza w niczym pomóc. Przychodzi na gotowe

Pierwszym Grinchem wśród znaków zodiaku jest oczywiście Lew. Osoby urodzone między 23 lipca a 23 sierpnia uwielbiają święta pod warunkiem, że nie muszą wcale pomagać w nich przygotowaniu. 

Są ekspertami od pouczania innych i wyznaczania członkom rodziny coraz to nowych zadań, ale jeżeli poprosimy je o jakąkolwiek pomoc, na pewno staną się opryskliwe, marudne i szybko się obrażą. Dla własnego spokoju najlepiej więc niczego konkretnego od nich nie oczekiwać. No, chyba że jakimś cudem same z siebie postanowią zaangażować się w przygotowanie potraw lub nakrywanie stołu.

Może cię zainteresować: Te znaki zodiaku to urodzeni pechowcy. Los stale rzuca im kłody pod nogi

Panna chce wszystko zrobić sama, ale narzeka, że nikt jej nie pomaga

W Boże Narodzenie niełatwo jest znieść również zodiakalne Panny, czyli osoby urodzone między 23 sierpnia a 22 września. Ich wrodzony perfekcjonizm może być w tym okresie szczególnie męczący, ponieważ chcą wszystko zrobić same. 

Chcą zorganizować idealną Wigilię, ale odrzucają jakąkolwiek pomoc ze strony najbliższych, ponieważ nikt nie jest w stanie spełnić ich wygórowanych wymagań. Sprzątają dom na błysk i samodzielnie przygotowują wykwintne potrawy, a później przez całe święta narzekają, że nikt nawet nie chciał wyciągnąć do nich pomocnej dłoni...

Waga czuje się przytłoczona pytaniami. Z niecierpliwością wyczekuje końca świąt

Na liście znaków zodiaku, które nienawidzą świąt Bożego Narodzenia, jest również Waga. Osoby urodzone między 23 września, a 22 października mają tajemnice, którymi nie zawsze chcą dzielić się z rodziną. Ich żywioł to powietrze, więc na co dzień są otwarte i bardzo komunikatywne. 

Tym bardziej irytują je jednak miliony niedyskretnych pytań od wścibskich ciotek. Wystarczy, by raz usłyszały słowa krytyki, a więcej nie będą chciały wdawać się w żadne dyskusje. Na wszelkie próby rozmowy będą też reagować zgryźliwymi komentarzami, które skutecznie zepsują wszystkim świąteczną atmosferę.

Czytaj również: Z tymi znakami zodiaku szybki rozwód masz jak w banku. Są porywcze i skłonne do zdrady                                     

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku