Reklama
Reklama

Miłość na święta. Te znaki zodiaku wkrótce znajdą drugą połówkę

Gwiazdy szykują na Gwiazdkę niespodziankę dla wielu znaków zodiaku. Niektóre znajdą pod choinką zastrzyk gotówki, o jakim marzą, a innym wreszcie zacznie powodzić się w sprawach zawodowych. Wśród przedstawicieli gwiezdnego zwierzyńca są też osoby, które w okresie świątecznym znajdą swoją drugą połówkę. Kto w prezencie od losu otrzyma miłość? Warto sprawdzić.

Horoskop miłosny na grudzień 2023 wskazuje, kto już wkrótce będzie szczęśliwie zakochany, a kogo ominie strzała amora. Choć wiele osób uważa, że najlepszym okresem do randkowania i szukania partnera jest wiosna i lato, również jesienią i zimą warto mieć kogoś, przy kim można się ogrzać i zasiąść z kubkiem ciepłej kawy. Jesienne randki wśród spadających liści i zimowe, wspólne szaleństwa na łyżwach czy nartach mogą być bardzo przyjemne. Pozwolą też lepiej poznać potencjalnego partnera.

Już wkrótce przekonają się o tym niektóre znaki zodiaku, ponieważ los szykuje dla nich niespodziankę. Mikołaj przyniesie im pod choinkę miłość i w rok 2024 wejdą pełne nadziei na szczęśliwe życie we dwoje. Te trzy znaki powinny być czujne — już wkrótce w ich życiu uczuciowym nastąpi bowiem niezwykła zmiana.

Bliźnięta: Nowy amant już czeka

Bliźnięta w roku 2023 narzekały na brak zainteresowania partnera i wyglądały poważniejszych deklaracji. Końcówka roku przyniesie im jednak zupełnie nową miłość. Ku zaskoczeniu wszystkich przedstawicieli tego powietrznego znaku, nowy amant czy amantka już kręcą się w pobliżu, lecz nie mają śmiałości wyznać swych uczuć. Świąteczna atmosfera doda im jednak odwagi, więc zodiakalne Bliźnięta wejdą w nowy rok z szansą na nową miłość. Jeśli tylko się odważą, osiągną sukces w tej sferze życia.

Czytaj też: Nie lubią świąt i ciągle narzekają. To Grinche wśród znaków zodiaku 

Rak: Wystarczy wyjść z domu, by wpaść na miłość

Grudzień będzie dla przedstawicieli tego wodnego znaku bardzo intensywny pod względem uczuć. W stałych związkach dojdzie do oczyszczenia atmosfery — Raki zbyt długo bowiem zwlekały z mówieniem tego, co naprawdę czują. Mimo początkowych niepowodzeń uda się szczęśliwie pojednać, a związek może nawet wejść w kolejny etap. 

Z kolei samotne Raki mają szansę wreszcie spotkać prawdziwą miłość. Ktoś rozgrzeje ich serca szybciej niż grzaniec. Drugą połówkę poznają, jeśli wreszcie wyjdą z domu do ludzi — na przykład na jakieś zajęcia, na łyżwy czy świąteczne jarmarki. Grudzień 2023 zapowiada się naprawdę magicznie.

Czytaj również: Z tymi znakami zodiaku szybki rozwód masz jak w banku. Są porywcze i skłonne do zdrady 

Strzelec: Miłość czeka na odważnych

Zodiakalne Strzelce nie mają nigdy problemu ze znalezieniem partnera czy partnerki. Są przebojowe, pewne siebie i mają wiele pasji, więc imponują innym i nie mogą narzekać na brak zainteresowania. O wiele trudniej znaleźć im kogoś odpowiedniego, kto zrozumie ich ciągłą chęć rozwoju i osiągania kolejnych celów. Strzelce z trudem potrafią usiedzieć na miejscu i potrzebują kogoś, kto przynajmniej spróbuje dotrzymać im kroku, a najlepiej będzie iść przez życie tym samym rytmem. 

Na szczęście już wkrótce mogą poznać osobę, która będzie spełnieniem ich marzeń. Powinny śmiało realizować swoje plany, a gwiazdy postawią na ich drodze odpowiednią osobę. Horoskop na grudzień 2023 wskazuje, że znajdą partnera w innym mieście, a nawet w innym kraju.

Zobacz też:

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

Te znaki zodiaku są najbardziej rozrzutne. Oszczędzanie to dla nich prawdziwa męka

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku